PDA

Zobacz pełną wersję : Najlpesza chwilówka na rynku w 2014

basia8
28-02-14, 17:10
witam

szukam dobrych i sprawdzonych pożyczek chwilówek. Trochę czytałam na ten temat na stronie dotyczącej finansów
W jednym artykule pisze, że o wiele lepiej zaciagnąć pożyczkę w parabanku jeśli chce się uniknąć BIK. Czy Wy też tak myślicie?

krzysztof77
02-03-14, 15:35
Większość chwilówek ma podobną ofertę. Jeśli nie wiesz czym się różnią myślę że powinnaś sprawdzić na stronie o kredytach
Tutaj nie tylko znajdziesz opinie o tradycyjnych kredytach ale i kredytach w parabankch.

mezo
24-06-14, 06:40
Nie ma obecnie dobrych chwilówek .Wszystkie mają bardzo wysokie oprocentowanie i niestety możemy wpaść w spiralę długów, z której nie jest tak łatwo się wydostać ...
Warto jest postarać się o kredyt gotówkowy w banku. Tutaj na przykład jest bardzo dobre zestawienie kredytów oferowanych przez poszczególne instytucje - popatrzcie i może uda Wam się wybrać coś dla siebie.

Bromek4
01-07-14, 13:21
Tutaj macie ranking chwilówek 2014 dla wybranej kwoty
Wchodzicie, podajcie kwotę, czas i macie ranking

Maciejo
02-07-14, 03:46
Bromek,
Może to nie tyle ranking, co raczej porównanie takich kredytów pod kątem podstawowych parametrów. Ale przyda się...

Mirtka
16-07-14, 08:50
TUTAJ NOWA FIRMA pożyczkowa (nieoznaczona reklama firmy pożyczkowej)
CHcą chyba zdobyć nowych klientów i oferują pożyczki na niski % - warto sprawdzić.

Bromek4
17-07-14, 07:35
TUTAJ NOWA FIRMA pożyczkowa (wycięta reklama)
CHcą chyba zdobyć nowych klientów i oferują pożyczki na niski % - warto sprawdzić.

No nie powiem - oferta wygląda interesująco - a jak opinie na temat tej chwilówki?

Mirtka
18-07-14, 07:13
Z tego co ja czytałam na ich temat to w większości pozytywne.

10tolek
26-08-14, 23:32
Szybką pożyczkę brałem ostatnio w Kyzoo na wczasy last minute. Szybko weryfikacja, wniosek online wypełniasz i masz kasę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, więc polecam.(reklama)