PDA

Zobacz pełną wersję : Kupować botki?

kuropatwa
06-03-14, 12:20
Tak patrzę na tą pogodę w tym roku i coś mi się zdaje, że jak tylko kupię buty przejściowe na wiosnę, to zrobi się prawdziwe lato.
Upatrzyłam sobie takie botki ale zastanawiam się czy jest sens kupować.
Może od razu przeskoczę na sandały :)
Co myślicie?

Wypowiadanka
07-03-14, 07:51
Nawet gdyby miało się tak zdarzyć, że od razu przeskoczysz w sandały :P to nowych butów nigdy za wiele ;-)) Ale szczerze mówiąc, ja już teraz chodzę w butach bardziej takich wiosenno-jesiennych, zimowe poszły w odstawkę :) Teraz też byś mogła w botkach chodzić :D Pogoda jest idealna :)

wielkibrat
31-03-14, 12:53
291

Jeśli już to takie - mam bardzo podobne. Powinny być sexy ;-) Kupiłam ja na Merg.pl. Trochę wysokie, ale jak najbardziej wygodne. I po prostu takie, jakue lubię ;-)

Misia
01-04-14, 17:54
A palce? Jakoś do botków średnio mi to pasuje - dużo bardziej odpowiadają mi buty z zakrytymi palcami.
Coś w tym stylu - (spam)
Może i kontrowersyjne, ale fajne :D

wielkibrat
02-04-14, 12:51
Też są fajne, ale trochę nie do końca w moim stylu. Te ćwieki to raczej nie ja - a skoro Tobie odpowiadają ;-)
Palce w tych które pokazałam mogłyby zakryte, ale w takiej formie również mi one odpowiadają. Bo kiedy jest trochę cieplej, przynajmniej stopy się aż tak bardzo nie duszą ;-)

Misia
03-04-14, 16:48
Każdej podoba się coś zupełnie innego - mnie te buty bardzo się podobają i na pewno nie będę nic w tym kierunku zmieniała.
Mam swój styl, komentarze innych mnie średnio interesuję, chodzę w tym co lubię. Każdy ma do tego prawo.
Te buty nie są przecież aż tak bardzo kontrowersyjne ;-)

marysia
03-04-14, 18:01
Ee, no botki zawsze się przydadzą :) Nawet jak nas lato zaskoczy, na jesień będą jak znalazł.
Ja bym kup[owała :)

wielkibrat
04-04-14, 13:17
marysia - te moje botki są krótkie, z odkrytymi palcami, jak najbardziej nadają się nawet wtedy na na dworku bardzo ładna pogoda.
Poważnie ;-)

marysia
14-04-14, 16:26
No chyba, że tak :)
Szczerze mówiąc to takie jak te na zdjęciu sama bym chętnie przygarnęła ;)

bramka
22-04-14, 14:44
Minął ponad miesiąc od rozpoczęcia tego wątku, ale myślę, że nadal warto kupić botki. Jeśli tylko się podobają i nas na nie stać, to opłaca się kupować kiedykolwiek. Sama mam ogromny problem z kupowaniem butów, dlatego jesli jakieś pasują, biorę od razu, bez względu na porę

Witka
26-04-14, 13:29
mnie sie botki zawsze podobały

masterchef
13-06-14, 11:03
Również bardzo lubię nosić botki. Niestety na zwykłych szpilkach często bolą mnie stopy, dlatego też zazwyczaj szukam botków na koturnie które są o wiele wygodniejsze, nawet po wielu godzinach noszenia. Co więcej są bardziej wytrzymałe przez co nie muszę martwić się o złamanie obcasa lub starcie fleków.