PDA

Zobacz pełną wersję : Czy da się w necie oglądać Ligę Mistrzów legalnie?

mezo
20-03-14, 12:18
Hej!
Pytam - bo wczoraj ominęła mnie prawdziwa uczta piłkarska - Men U vs. Olympiacos - i to jaka uczta! 3:0 ;/
Nie mam TV i nie będę miał - ale LM chciałbym oglądać. Coś słyszałem, że jest jakaś akcja, ze jak się kupi piwo to mecze w necie się za darmochę, wiecie coś o tym?

pepka
21-03-14, 09:54
Tak... Heineken (jest sponsorem UEFA Champions League) daje możliwość oglądania meczów za free w necie na(spam)
Wystarczy, że kupisz piwko (tam na butelkach masz oznaczenia) a pod kapslem znajduje się kod - przepisujesz go na powyższej stronce i oglądasz za darmochę :)
Co ważne transmisja jest w HD!

rafaella
21-03-14, 15:57
A nie myślałeś o tym, żeby sobie kupić tuner podłączany na USB do komputera? Takie rzeczy są niedrogie, za 50 zł możesz kupić dobry tuner z mini antenką i pilotem. Wtedy mógłbyś oglądać normalnie telewizję na komputerze.

celinabee
23-03-14, 09:53
moim zdaniem na pewno będą w sieci, ale jeszcze chwila nim się pojawią, szukaj na forach o tej tematyce, tam na pewno to znajdziesz

pepka
24-03-14, 14:37
A nie myślałeś o tym, żeby sobie kupić tuner podłączany na USB do komputera? Takie rzeczy są niedrogie, za 50 zł możesz kupić dobry tuner z mini antenką i pilotem. Wtedy mógłbyś oglądać normalnie telewizję na komputerze.

To co piszesz może byłoby i dobre tylko zwróć uwagę na jedną rzecz - w TVP transmitują wybrany mecz - i jesteś na niego skazany. W necie masz wybór. Nie podoba Ci się dane widowisko, to wybierasz inne :) Mecz za piwko to bardzo dobry układ - bo i tak zwykle się ogląda przy piwie :)

agentsmiths
30-03-14, 19:24
Po co kombinować z jakimiś antenkami, płacić abonament, jak można spokojnie wypić piwko i do tego obejrzeć mecz w jakości HD :) do tego można wygrać ps4 i wyjazd do lizbony - układ idealny :)

libitus
30-07-14, 09:44
Już niedługo Ligi Mistrzów w ogóle nie będzie w darmowych kanałach.

karolmeduza
30-07-14, 11:14
na iptv można oglądać wszystko bez problemów

kamileo
13-08-14, 06:30
Ja sam oglądam na iptv, więc polecam!

piotrkaczmarek01
11-06-15, 10:14
W internecie jest wiele streamów meczów, również ligi mistrzów. Widziałem, że wiele osób to ogląda, ale nie wiem czy to jest do końca legalne.

makadame
20-11-15, 20:34
kobiety nie będą zadowolone :D

marco
28-11-16, 13:19
Mi wystarczy cyfra+, ale to i tak skandal, ze nie ma w publciznej telewizji meczow. Jeszcze pare lat temu mozna bylo ogladnac we wtorek i srode, a pozniej co? Mala ogladalnosc? :D

Tobiasz Piotrowski
03-12-16, 06:09
patrzy przez SopCast

anna6
07-12-16, 08:47
napewn oda się elgalnie po wykupieniu licencji z NC +

Buli
08-12-16, 16:42
Można na kanałach z innego kraju, gdzie bezpłatnie pokazują LM, ale pewnie takich kanałów jest coraz mniej...

andrewk2017
08-02-17, 11:22
Streamów każdego meczu jest wiele więc zawsze coś znajdziesz. Ale legalne to to nie jest :)