PDA

Zobacz pełną wersję : Suplementy na odchudzanie rzeczywiście działają?

kuropatwa
31-03-14, 13:56
Ktoś z was próbował odchudzać się przy pomocy suplementów diety?
Czytałam ostatnio o takich sposobach tu i trochę się waham, bo odchudzanie naturalnymi metodami nie daje żadnych efektów, ale z drugiej strony nie chcę mieć później jo jo po tych suplementach.
Jak bezpiecznie i na stałe odzyskać szczupłą sylwetkę na wiosnę?

BartekMazak
01-04-14, 18:39
nie próbowałem, ale skoro tych supli tyle jest, to coś chyba działa

Bromek4
02-04-14, 08:03
Ja brałem suplementy i powiem tak, jesz takie tabletki to chudniesz ale jojo gwarantowane.
Jak sam się nie ogarniesz to tabletki na dużo się nie zdadzą. a wystarczy trochę zminić tryb życia, jeść regularnie, mniej a częściej, zwracać uwagę na to co się je i tyle.

masterchef
17-04-14, 08:26
Zdecydowanie odradzam sposoby odchudzania się za pomocą reklamowanych suplementów i tabletek. Od mojej znajomej z pracy, która miała problemy z odchudzaniem, wiem jak szkodliwe mogą być one dla twojego zdrowia, ponieważ podczas ich zażywania zdarzały jej się zawroty głowy, nudności oraz biegunka. Postanowiła udać się do dietetyka z (spam) w Katowicach, by poddać się profesjonalnej i bezpiecznej kuracji. Od kiedy przerzuciła się na zbilansowaną dietę, wszystkie dolegliwości minęły, a w ciągu miesiąca zrzuciła dobre parę kilo.

bluro
21-04-14, 14:13
przede wszystkim suplementy wspomagają trzeba ćwiczyć i zdrowo jest nie ma innej rady.
ludzie myślą ,ze zjedzą tabletkę i juz :D podsumuje to tak on "naiwny naiwny naiwny"
samo nic sie nie zrobi:)

agus90
05-06-14, 16:42
przede wszystkim suplementy wspomagają trzeba ćwiczyć i zdrowo jest nie ma innej rady.
ludzie myślą ,ze zjedzą tabletkę i juz :D podsumuje to tak on "naiwny naiwny naiwny"
samo nic sie nie zrobi:)

Wiadomo że samo się nie zrobi ale ja jednak jestem zwolenniczką suplementów diety. Należy jednak pamiętać aby stosować tylko te znane, ponieważ jest mnóstwo podróbek oryginalnych produktów. Na chudzianka.pl jest kilka suplementów diety bardzo dobrze opisanych.

Ratamika
06-06-14, 15:13
Polecam wypróbować Figurin Slim, suplement głównie dla kobiet 40+. Mi i mojej znajomej pomógł stracić zbędny tłuszczyk w biodrach i pupie. Sprawdziłam, że jest bezpieczny i przebadany. To jest dla mnie najważniejsze zanim zacznę cokolwiek stosować.

Lucy00
19-06-14, 21:25
Kilka rodzajów tabletek odchudzających próbowałam i jakoś bez rezultatu.:(

Malinowekkredyty
25-06-14, 07:06
według mnie to działa wyłącznie jak placebo. Często niestety ludzie wierzą, że łykając suplementy nie zmieniając swoich nawyków żywieniowych, czy nie uprawiając sportu schudną od samej chemii.

Salonowiec
31-10-14, 11:16
Efekt działania suplementów zależy od wielu czynników, ale najważniejsze jest ich zestawienie. Suplementy to wspomaganie a nie czynnik kluczowy. Ostatnio czytałem o cudownych właściwościach zielonej kawy, która działa bez diety i ćwiczeń. Powiem tak: Kawa działa ale sama niczego nie odchudzi.

pupilowy
31-10-14, 12:16
Moja matka używała linea 40+ i schudła prawie 10 kg. Bez ćwiczeń, bez diety...

Rafinek
12-11-14, 08:29
ja nie polecam takich specyfików, jakoś nie ufam takim produktom.

Lucy00
26-11-14, 16:04
Ja również nie polecam tych różnych suplementów na odchudzanie.
Najważniejsza jest niskokaloryczna dieta i aktywność fizyczna.
Jeżeli w codziennym życiu nie mamy czasu na przygotowywanie odpowiednich posiłków
i ćwiczenia, to warto wybrać się na wczasy odchudzające
Oprócz specjalnej niskokalorycznej diety będzie tam również 5 godzin dziennie różnych zajęć ruchowych.
Można tam pojechać z dziećmi.

pepka
02-12-14, 12:18
Sama nie jestem przekonana do suplementów diety. Są to jednak leki. Nie lepiej jest zastanowić się nad bardziej naturalnymi metodami?
Na przykład naukowo udowodnione działanie maja jagody Acai:
Potrafią bardzo wspomóc odchudzanie. I jednocześnie nie zaszkodzą.
Dodam jeszcze,że żadne suplementy nie pomogą jeśli nie będziecie stosowali odpowiedniej diety i jeśli nie będziecie uprawiali dostatecznej ilości aktywności fizycznej.
Tylko to może nam pomóc !

Mich
08-12-14, 23:17
Z własnego doświadczenia wiem że najważniejsza jest dieta a suplementy to tylko dodatek i niewiele pomogą bez zmiany nawyków jedzenia.

mezo
22-12-14, 07:58
Ja również jestem zdania,że jak już to raczej naturalne suplementy będą o wiele korzystniejsze.
Czy nie warto jest po prostu zainwestować w odpowiednią dietę a nie łykać bez opamiętania różne tabletki? Czy słyszeliście może o diecie nordyckiej? Tutaj jest dobry artykuł na jej temat
Jest bardzo zdrowa, lekka ponieważ wykorzystuje lokalne produkty. Dodatkowo sprawia,że odchudzamy się bez efektu jo jo.

czemik
30-03-18, 10:21
Nie wiem czy jest sens faszerować się suplementami. Czy nie lepiej udać się na zabieg modelujący sylwetkę?

Anastasia
17-04-18, 15:37
Ograniczenie cukru + jakaś aktywność fizyczna.

amberus
04-06-18, 12:19
Suplementy na odchudzanie - są super, ale dla producenta. Po prostu dają mu kasę. Odchudzanie to sport, ruch + odpowiednia dieta. I to wystarcza - oczywiście jeśli nie jest się zbytnio leniwym. Warto może zamiast super suplementów wykorzystać CBD, ale oryginalne, czyste. Nie to co jest dookoła.

givemeabreak
28-09-18, 06:40
Kiedyś czytałem o tym artykuł w internecie, że nie do końca jest to takie proste. Część z tych leków hamuje apetyt po to aby ci co nie mają silnej woli nie jedli zbyt kalorycznych posiłków. Nie wiem jak to w praktyce działa bo nie miałem z tym problemów, ale jak widzę ile niektórzy potrafią pochłonąć to nie dziwię się niczemu już.

joonek9
23-06-19, 21:19
Suplementy są dodatkiem i mają*POMÓC w odchudzaniu. Nic nie zastąpi diety i ćwiczeń, nie liczcie na to, że kupicie magicznych środek i zgubicie 5-10kg w miesiąc. Są mocne środki, które to mogą uczynić ale nie jest to zdrowe dla organizmu. Wszystko należy robić z głową, polecam zlecić ułożenie diety specjaliście - naprawdę dobry dietetyk ułoży dietę, która będzie zdrowa, zawierała smaczne posiłki a do tego waga zacznie spadać.