PDA

Zobacz pełną wersję : Co będzie modne tej wiosny?

marysia
08-04-14, 16:05
Orientujecie się w tym temacie? Podpowiecie jakieś fajne trendy?
Ja próbowałam szukać w sieci. Tu są fajne kolekcje na wiosnę i od razu można sprawdzić, gdzie kupić poszczególne ciuchy.
Gdzie jeszcze warto zajrzeć? Czego szukać?
Będę wdzięczna za wszystkie rady :)

Lucy00
19-06-14, 18:48
Wiosna jakaś chłodna i chyba na razie te letnie sukienki nie przydały się:)

kuropatwa
21-06-14, 10:06
Ja tam bardziej stawiam na takie rzeczy jak biżuteria ze srebra albo ogólnie ponadczasowe dodatki.
Moda na poszczególne ciuchy szybko się zmienia, natomiast takie akcesoria mogą dodać klasy każdemu strojowi.

simian raticus
21-06-14, 16:35
Ja mody nie lubię! Jestem klasyczny i oldskulowy!

trucicielka
23-07-14, 07:27
Teraz to możemy co najwyżej mówić o tym co będzie modne tego lata ;). Na szczęście nadal królują luźne, bawełniane spodnie typu alladynki czy haremki.

marta
25-07-14, 15:36
Byłam na weselu ostatnio i sukienka jednej z gości bardzo mi się podobała. Okazało się, że wcale nie była taka droga jak mi się początkowo wydawała :) po chwili rozmowy dostałam informację, że to sukienka z nowej kolekcji sugarfree. Idę w przyszłym miesiącu na wesele i kupię podobną w modnym kolorze miętowym.

trucicielka
18-08-14, 08:27
Trzeba przyznać, że kolor miętowy rządzi tego lata - sama mam kilka ubrań oraz lakierów czy cieni do powiek w tym odcieniu i należą do moich ulubionych.

pepka
18-08-14, 14:17
Zauważyłyście,że coraz modniejsze stają się bransoletki z rzemyka? Na zdjęciu poniżej kilka modeli. Sama jakiś czas temu się do nich przekonałam. Bardzo fajnie prezentują się w codziennym wydaniu. Nie są pretensjonalne i pasują do luźnych strojów. Chociaż przy odpowiedniej stylizacji będą odpowiednie również na wieczór.
308
309
310

trucicielka
25-08-14, 07:36
Bardzo podoba mi się ta bransoletka pośrodku - chyba zaraz dokładniej im się przyjrzę i może coś nawet zamówię ;D.

marinko007
26-08-14, 11:27
też bardzo lubię takie bransoletki. Wygladają bardzo ciekawie.