PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki program do edycji filmów ?

Piotr Benet
11-04-14, 11:14
Tylko nie piszcie mi, że Windows Move Maker - bo to archeologia.

mezo
11-04-14, 15:36
Nie będę pisał Windows Move Maker - bo zgadzam się, że to amatorszczyzna. Ale fakt jest taki, że wielu z nas na nim uczyło się podstawowych funkcjonalności. Do edycji wideo nadają się:
Pinnacle
Cinema 4D&AE
After Effects
Edius
Edius 7
i jeszcze kilka ciekawych programów. Ale te powyższe w zupełności powinny Ci wystarczyć. A tutaj (http://strefakursow.pl/kursy/edycja_wideo.html) masz coś dzięki czemu szybciej je ogarniesz.

kamiladro
02-05-14, 08:02
Z tego co mi wiadomo, to After Effects jest dobry. Ale warto próbować pracować na różnych, to wtedy po pierwsze poznajesz więcej opcji, a po drugie znajdziesz program, który będzie Tobie odpowiadał i szybko będziesz się w nim odnajdywał.

GregorKaminski
02-05-14, 08:09
Z tego co mi wiadomo, to After Effects jest dobry. Ale warto próbować pracować na różnych, to wtedy po pierwsze poznajesz więcej opcji, a po drugie znajdziesz program, który będzie Tobie odpowiadał i szybko będziesz się w nim odnajdywał.

Czasami warto zamiast samemu wyważać otwarte drzwi na początku przetestować najbardziej popularne na rynku programy , aby można było coś porównywać. Zacznij od Adobe Premiere Elements v12