PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie botki do dżinsów?

kuropatwa
20-04-14, 11:37
Szukam czegoś, co dodałoby trochę więcej stylu moim codziennym strojom, tzn. przeważnie dżinsom plus t-shirt albo jakaś inna bluzka. Nie chcę z tego rezygnować, tylko myślałam o dokupieniu jakichś ciekawych butów.
Myślicie, że może takie botki - proste, czarne, na obcasie - sprawdzą się?
Chodzi o to, żeby były ładne, ale też wygodne.

Wypowiadanka
08-05-14, 11:41
Tylko pytanie, ile jeszcze w takich botkach pochodzisz, nie lepiej kupić za rok, a teraz zacząć rozglądać się za butami, w których można chodzić też latem?

trucicielka
10-05-14, 19:26
Są też takie botki bardziej na wiosnę/lato, które są raczej do wyglądania. Mi się ogólnie bardzo podoba połączenie botki plus dżinsy, tylko, że ja preferuję raczej brązowe i na szpilce.

masterchef
26-05-14, 11:37
Bez względu na rodzaj, botki nie będą nadawały się do chodzenia na zbliżające się upały. Najlepiej więc będzie zainwestować w jakieś baleriny lub sandały, które pozwolą na przepuszczanie powietrza.

maboj
04-06-14, 09:44
Teraz są również botki , które można nosić latem, dlatego warto się rozejrzeć, bo naprawdę fajnie to wygląda.

trucicielka
05-06-14, 10:35
W upały to oczywiście, lepiej jest nosić sandały czy balerinki. Ale jak są chłodniejsze czy deszczowe dni to moim zdaniem takie botki dobrze się sprawdzą, bo nie zniszczą się tak szybko a przy tym elegancko wyglądają.

masterchef
16-07-14, 13:39
Też tak myślę, choć noszenie botków w okresie jesiennym nie zawsze się sprawdza szczególnie, gdy pada deszcz.