PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta - praca zdalna

lukasz2471
24-04-14, 20:20
Witajcie potrzebuje odpowiedzi dotyczących pracy zdalnej. Są mi one potrzebne by oszacować czy opłaci się budowa nowego portalu pracy zdalnej. Są 2 ankiety jedna dla zleceniodawcy, druga dla wykonawcy. Niestety ze względu na krótki czas przebywania na forum nie mogę wstawić linków, więc wszystkich chętnych proszę o kontakt mailowy.

Mail: lukasz2471(at)onet(dot)pl

Z góry dziękuję wszystkim którzy zechcą mi odpowiedzieć na kilka pytań.

nowakmarcin014
07-07-14, 13:02
Witam. Osobiście krozystam ze zleceń IT i jest to praca zdalna. Jestem "za" takimi pomysłami i myślę, że warto jest tworzyć takie portale tym bardziej, że rynek zmierza właśnie w tym kierunku.

januszszczepanski
10-07-14, 13:18
Praca zdalna to przyszłość. Nie tylko w branży IT.

Piotr Benet
14-07-14, 16:42
No i można pozbyć się dzięki temu korków na polskich drogach. Przecież do pracy zdalnej nie trzeba dojeżdżać :)

kruczek11
23-07-14, 16:22
Praca zdalna jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrafią się same zmobilizować do pracy. Jeżeli ktoś jest leniem i nic go nie zmusi do wykonania czynności, to nie odnajdzie się w takiej pracy. Tutaj chodzi o wygodę pracy, pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz, a nie to żeby w ogóle nie pracować.

TomaszDzak
23-12-17, 12:20
Dużo osób ma też problem w drugą stronę, nie wiedzą kiedy odpuścić i pracują za dużo.