PDA

Zobacz pełną wersję : Prezent dla zony

Koprobo
13-05-14, 00:41
Moja zona ma niedlugo urodziny, a ja wciaz nie mam pomyslu na prezent

Kulturny Piesel
13-05-14, 00:41
Moze wizyta w jakims spa?

Koprobo
13-05-14, 00:42
Dobry pomysl - co mozesz polecic?

Kulturny Piesel
Znam tylko spa z Warszawy

Koprobo
To mam szczescie bo sam jestem z Warszawy :)

mezo
23-06-14, 04:09
Ewentualnie możesz jej sprawić coś ,,handmade" ;) Ostatnio takie rzeczy są bardzo na czasie. Może być to na przykład elegancka poduszeczka. Tutaj: (spam) - możesz zamówić niedrogie poduszki na poszewki. Pozostaje zamówić jedynie poszewkę. Nie doradzę Ci jaką wybrać ponieważ to Ty znasz gust swojej żony ale jestem pewny, że na pewno coś ciekawego znajdziesz.
Pozdrawiam.

trucicielka
23-07-14, 07:26
Zdecydowanie warto postawić na wyżej wspomniane SPA - uwierz mi, Twoja żona będzie na pewno zachwycona i wdzięczna za to, że wpadłeś na taki pomysł.

pepka
04-08-14, 08:48
A ja proponuję coś praktycznego - może jakieś fajne akcesoria kuchenne?
Na przykład komplet noży albo coś z ładnej porcelany ?

trucicielka
18-08-14, 08:26
No nie sądzę, żeby żona była zadowolona z takiego prezentu - jeśli byłby on bez okazyjny to jak najbardziej, ale na urodziny, rocznicę czy jakieś święto typu dzień kobiet/walentynki? Nie sądzę.

marinko007
26-08-14, 11:30
nie lubię praktycznych prezentów taki prezent to nie prezent

Miro
26-08-14, 12:42
Poczytałem jak pozbyć się zmarszczek i doszedłem do wniosku, że wykupie swojej kobiecie karnet do salonu piękności.

lazurek
29-08-14, 13:52
powiem Ci, bardzo dobra inwestycja! :)

odyssa11
03-09-14, 10:08
Dobry pomysł, ale może być różnie odczytany.

pola
08-09-14, 13:26
Karnet do salonu piękności nie będzie źle odczytany. Gorzej, gdyby zafundował jej botox ;)

Karolina
29-09-14, 15:35
Pewnie, że taki karnet do SPA to bardzo fajny prezent. Można pojechać we dwoje, czyli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - spędzić czas na zabiegach, odświeżyć się i dać zadbać o siebie specjalistom, a dodatkowo spędzić miło czas z mężem w takim ośrodku.

Ale ja jestem mega praktyczna osobą i wolałabym dostać sprzęt, o jakim mowa w tym artykule: (spam). Chodzę regularnie na basen, więc gdyby mnie tak obdarowano to byłby strzał w dziesiątkę :)

odyssa11
07-10-14, 08:51
Wyjazd do SPA to według mnie strzał w dziesiątkę.

Witka
07-10-14, 19:01
W sumie depilator laserowy w prezencie to niegłupia myśl.
Plus taki, że to prezent i na lata i bardzo praktyczny:)
ja bym chciała, możecie mi kupić he he he

maniosania
17-10-14, 23:41
Po prostu sie troche postarac zeby ten dzien byl mily. Moze jakas kolacja przy swiecach (jak nie potrafisz gotowac polecam kateringi ;), wino, przyjemna stonowana muzyka w tle, kwiaty na stole, no i ewentualnie jakis upominek na pamiatke - nie musi byc duzy, bo niespodziana juz jest gwarantowana - np. kolczyki :) Gwarantuje, ze zona bedzie nie lada zaskoczona i zadowolona :) Mi takie prezenty podobaja sie najbardziej :)

KarinaA
25-10-14, 11:40
Praktyczny prezent to jest najgorsze co można dać żonie. Ja bym swojego męża raczej za to nie "wielbiła". Mi się podoba to, że często podróżujemy i mąż wpada na takie pomysły z okazji różnych uroczystości i to nie tylko urodzin itp. Teraz na święta bożego narodzenia jedziemy do pensjonatu Malwa w Świeradowie Zdroju i bardzo się z tego cieszę. Nie jedziemy tam pierwszy raz i mam już tam swoje ulubione miejsca i trasy do spacerowania. Do tego pensjonat jest prowadzony na wysokim poziomie. Może coś takiego zorganizuj. Takie wyjazdy nie są wbrew pozorom aż tak kosztowne.

Vicka
25-10-14, 11:54
Jako Żona najbardziej ucieszyłabym się z jakiejś pomysłowo zorganizowanej wycieczki:)
nie musi być z adrenalina na maxie

agaz
05-11-14, 12:29
O taki karnet to super sprawa ;)

pepka
09-12-14, 11:36
Jeszcze jeden pomysł na prezent ode mnie:
(spam) - porządna wyciskarka do soków marki Hurom. Mam od jakiegoś czasu, jestem z niej bardzo zadowolona. Soki przepyszne, znacznie lepsze niż te ze sklepu ( no nie ma w zasadzie porównania...).
Poza tym tym rożni się od sokowirówki,że sok taki zachowuje praktycznie wszystkie dobre składniki odżywcze.
Może nie jest to tani zakup jednak jeśli chcemy podarować komuś coś porządnego to warto. Ta druga osoba na pewno powinna to docenić.

joonek9
09-12-14, 14:05
Także, popieram pomysł z karnetem do SPA, myślę, że każda kobieta byłaby zadowolona z takiego prezentu.

MilkyStar
04-01-15, 19:06
Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest spersonalizowany prezent, coś typowo pod zainteresowania żony. Pomyśl o jej ulubionych filmach, książkach, co lubi robić w wolnym czasie :) Może uda Ci się wykonać coś samodzielnie, taki prezent zawsze ma największą wartość.

Waler
13-01-15, 13:39
Ja myślę, że bardzo byś zabłysnął jakbyś kupił jej, możesz przez internet, jakieś ciekawe ekologiczne kosmetyki naturalne, kobiety to lubią, podpatrz jakie lubi zapachy i kup jej podobne stąd np. (spam) to jest dobry sklep, moja dziewczyna tam sobie wszystko kupuje bo mówi że jakościowo sa najlepsze.

ratun
13-01-15, 20:50
o, takie kosmetyki, to ciekawa sprawa:)

dibra
15-01-15, 21:50
Kosmetyki to zawsze dobry prezent :)

trucicielka
21-01-15, 08:20
Niekoniecznie zawsze, ponieważ można nie trafić w preferencje żony. Ale jeśli zna się jej gust to czemu nie.

wnerwiona
05-08-15, 05:30
Nie doradzam kupowania kosmetyków, to raczej ryzykowna sprawa. ja gdy zbliżały się moje urodziny delikatnie zaczęłam naprowadzać męża na temat. Zaczęłam od mniejszych i tańszych potrzeb, aż pewnego dnia weszłam na stronę (jednego ze sklepów próbującego promować się "marketingiem" szeptanym) i palcem pokazałam aparat fotograficzny moich marzeń. Mój plan wypalił. Panowie radzę delikatnie podpytywać swoje panie, nie będzie w tedy tz. wtopy.

Rucol
04-10-15, 14:27
A co Twoja żona lubi robić ma jakieś hobby? Może idź w tym kierunku. Możesz też szukać w sklepach internetowych takich jak ten (tu była kryptoreklama) bo mają wiele propozycji prezentowych i może akurat uda Ci się coś dopasować do charakteru i upodobań żony

Klaafyi
29-12-16, 20:28
Ja uważam, że najbardziej uniwersalnym prezentem są książki i płyty :)

barso
27-01-17, 19:03
Moja wyszperała gdzieś w euro loko-suszarkę babyliss i sobie zażyczyłą na walentynki, podobno teraz jest w promocji więc musi ją dostać już teraz ;) ach te kobiety

majk777
17-02-17, 23:12
słodycze zawsze są idealne :)

kurkuma
30-08-17, 19:33
Z kosmetykami na pewno byłabym ostrożna. Może biżuteria? Jakaś delikatna bransoletka?

darius
08-09-17, 13:55
Ja tam uważam, że na wyjątkową okazje warto zrobić cos niezapomnianego... wspólny wyjazd, pójście na jakąś atrakcję, a nie tylko podarunek...

MilkyStar
20-11-17, 22:19
Zależy od okazji. Święta coraz bliżej, więc firmy same się starają wprowadzać dobra okazje ;) (wycięta reklama) wprowadziło bardzo fajne zestawy. Ja co prawda kupuję taki siostrze, ale myślę, że jakby to był prezent od męża, to żadna kobieta by się nie obraziła :)

kotka2018
30-01-18, 08:21
Moja zona ma niedlugo urodziny, a ja wciaz nie mam pomyslu na prezent

Myślę że zdecydowanie spa.

TomaszDzak
30-01-18, 17:03
Zdecydowanie zgadzam się na SPA, świetny pomysł.

kogalia
05-02-18, 11:58
Żona na pewno ucieszy się, jeśli to będzie wyjątkowy prezent dla niej. A może zróbcie coś wspólnie - wieczór wrażeń w teatrze i kolacja dla dwojga, bon na masaż dla pary, voucher na weekend? Dużo podpowiedzi znajdziesz w internecie.

zanetamotyl
19-02-18, 08:18
Dokładnie kup dla niej voucher do sklepu internetowego i sama niech wybierze prezent dla siebie np. stylową sukienkę. Ona będzie zadowolona, a ty nie będziesz się musiał zastanawiać.

TomaszDzak
28-02-18, 00:25
Vouchery też są super, na pewno się ucieszy.