PDA

Zobacz pełną wersję : Dzieciaki na wakacjach

fabrykantka
24-05-14, 15:49
Jakie wakacje zwykle fundujecie waszym pociechom?

odyssa11
26-06-14, 11:34
W tym roku raczej żadne. Chyba, że ewentualnie wyjazd nad nasze morze.

Junix852
04-07-14, 10:35
Mój syn właśnie dzisiaj wraca znad morza. Wyjazd był udany, choć na poczatku trochę pogoda nie dopisywała.

marysia
09-07-14, 18:27
A powiedzcie mi jeszcze, jak organizujecie dzieciom czas, jak nie wyjeżdżają?
Moje to najchętniej grałyby w gry na komputerze. Tą na przykład uwielbiają: Travian. No i w sumie nie mam nic przeciwko, jeśli to nie jest więcej niż godzina dziennie.
Ale co jeszcze? Jakieś półkolonie, atrakcje w mieście? Jak to u Was wygląda?

serwisjunkers
17-07-14, 10:05
co roku w góry - bieszczady lub tatry - w tym roku bieszczady

Rafinek
19-08-14, 11:32
W tym raku nigdzie.niestety.

pepka
03-09-14, 08:02
Moje dzieci pojechały w tym roku na kolonie. My z mężem zabraliśmy się za remont mieszkania a maluchy wysłaliśmy aby się trochę pobawiły . Należy im się.
Pojechały na kolonie nad morzem z biurem Camport. Można sobie poczytać o ich ofercie. Na początku baliśmy się ,ze będzie trochę problem z zaaklimatyzowaniem bo jechały pierwszy raz ale okazało się,ze nie było o co się martwić.
Bardzo im się podobało i szczerze to narzekały,ze po 2 tygodniach musiały wracać. W przyszłym roku również na pewno je wyślemy.

Raquel
04-09-14, 14:41
Mój syn był w tym roku z dziadkami na wsi - takiej porawdziwej wsi - 4 domki/gospodarstwa :) i brak zasięgu!!!
Młodemu bardzo sie podobało, wędkował z dziadkiem, zbierał grzyby, szalał na rowerze po pustej wiejskiej drodze, chodził z całą bandą dzieciaków podkradać owoce z sadu :):), a co najważniejsze spędził czas tylko z ukochanymi dziadkami.

greta
31-03-15, 10:02
A skąd tam banda dzieciaków jak tylko cztery gospodarstwa? Ja swojego też wysłałam na obóz. Organizowali akurat dla dzieci w jego wieku, również gdzieś niedaleko wsi, tyle że bardziej pod lasem, na Mazurach. Mówił, że było super i nauczył się wielu nowych rzeczy, na przykład wiązać prawdziwe żeglarskie węzły, albo rozpalać ognisko. Jestem z niego bardzo dumna, że tak dobrze zniósł rozłąkę, chociaż bardzo tęskniłam. Ale to już duży chłopak i nie mogę go trzymać pod kloszem.

SebaKula
10-04-15, 09:57
My jedziemy wszyscy na mazury:) lubimy razem wyjeżdżać:)