PDA

Zobacz pełną wersję : Rozliczanie

Koprobo
27-05-14, 00:03
W jaki sposob sie rozlcizacie? macie wlasnego ksiegowego, czy moze korzystacie z uslug biura rachunkowego?

Kulturny Piesel
27-05-14, 00:04
W moim wypadku jest to biuro - wychodzi duuuzo taniej niz wlasny ksiegowy :)

Koprobo
A w jaki sposob szukales dobrego biura rachunkowego?

Kulturny Piesel
Znajomy polecil mi dobra wyszukiwarke takich biur: http://biurarach.pl/

pepka
15-07-14, 12:26
Mam księgowego. Koszt miesięczny to 100 zł + VAT.

Biuri
18-07-14, 09:23
Najlepiej wybrać formę księgowości elektronicznej. Wtedy nie ma kłopotu z aktualizacjami, wysokimi opłatami etc. Dodatkowo w księgowości elektronicznej można wykorzystać system OCR - inteligentny system, który segreguje i rozpoznaje teksty w całym pliku graficznym. Nie trzeba wynajmować księgowego można wszystko zrobić samodzielnie.

masterchef
24-07-14, 09:58
Zazwyczaj rozliczam się sama, jednak zdarzały się sytuacje, gdy musiałam skorzystać z oferty biura rachunkowego.

pepka
09-09-14, 08:42
A ja korzystam z pomocy księgowej. Szkoda mi trochę czasu.

elander
09-09-14, 10:13
Rozliczanie pochłania dużo czasu i jeśli nie znamy się na tym dobrze to lepiej powierzyć to osobie, która wie co i jak - szczególnie, że usługi księgowych nie są jakieś kolosalnie drogie

Bobunio
10-09-14, 08:33
Witam, ja również tak jak inni Forumowicze wolę oddać tą robotę innym, sam siedziałbym godzinami zastanawiając się jak nie popełnić błędu. Mam swoją znajomą księgową i mogę zawsze na nią liczyć;] Najlepiej pytać o pomoc znajomych, polecą sprawdzoną osobę (ja wychodzę z założenia, że lepiej dać komuś takiemu zarobić) niż szukać na własną rękę biura rachunkowego;]