PDA

Zobacz pełną wersję : Silownia

Koprobo
27-05-14, 15:08
Czy ktos z was chodzi na silownie?

Kulturny Piesel
JA juz dobre 3 lata trenuje

Koprobo
Mam pytanie o suplementy - bierzes jakies?

Kulturny Piesel
27-05-14, 15:09
Tylko w celu uzupelnienia diety, ale biore rozne odzywki

Koprobo
27-05-14, 15:09
Moglbys mi polecic jakis sklep z tanimi suplementami?

Koprobo
27-05-14, 15:10
Fajny sklep - widze ze ceny w miare niskie. Masz moze jakies kody rabatowe do nich?

Kulturny Piesel
27-05-14, 15:10
Niestety nie, ale jesli polubisz ich fanpage na facebooku to bedziesz mial 5% znizki :)

marekwisniewski0
30-05-14, 12:56
Ja chodzę na siłownie kilka razy w tygodniu. Czy suplementy pomagają w treningu?

Mariusz25
04-06-14, 12:58
pomagają, wspomagają jest to tak jak wcześniej zostało napisane, uzupełnienie diety :)

trucicielka
05-06-14, 10:34
Póki co chodziłam raczej sporadycznie, ale od tego miesiąca posiadam kartę typu multisport i mam zamiar bardziej o siebie zadbać i wybierać się regularnie na siłownię aby poćwiczyć.

Mariusz25
12-06-14, 08:20
bardzo dobre postanowienie, ja osobiście proponuję crossfit, dobra przy tym zabawa. Mocno sie przy tym można zmeczyć :D

Raquel
22-06-14, 20:37
Ja chodze do fitnes klubu od ponad 5 lat, na siłownię tez:). A karnet mocno motywuje - przynajmniej mnie.

Lucy00
05-08-14, 20:16
Czasami chodzę na siłownię.
Ale wolę ćwiczyć w domu, w dogodnym dla siebie czasie.
Sprzęt do ćwiczeń można kupić np w Hop-Sport

simian raticus
06-08-14, 08:38
Masa mięśniowa musi być naturalna! Wszystko to są geny i odżywienie organizmu! Ludzie z wysokim IQ mają geny najlepsze, bo tak wyewulowali! Darwinizm, ewolucjonizm, selekcja naturalna und racjonalizm and realizm! Szympans und goryl and orangutan zielony i makak maja po pięć palców u kończyn jak i człowiek! Małpa w kościele nie klęka! Małpa żre banany i na siłowni nie ćwiczy! Uzębienie, twarz, bary, kościec, szybkość, zwinność, spryt, waga i wzrost to cały łańcuch DNA!

Franciszka
08-10-14, 09:47
Ja trenuję w domu, teraz zaczęłam biegać i czuję się rewelacyjnie;) o wiele lepsze niż fitnes

asokalski
24-10-14, 15:57
Ja już nie mogę się doczekać wizyty u Mistrza Paraolimpijskiego, który obiecał rozpisać mi trening. Sam dopiero zaczynam przygodę z lekkoatletyką i nawet już mam pewne osiągnięcia ale one wcale mnie nie usatysfakcjonują.

Tomel
13-11-14, 09:18
Kiedyś chodziłem na siłownie teraz ćwiczę tylko w domu 3 razy w tygodniu do tego 2 razy w tygodniu biegam.

ratun
14-11-14, 10:56
A ja sobie bardzo chwalę ćwiczenia mieszane, czyli trochę w domu, a trochę na siłowni. To jest dla mnie najbardziej optymalny sposób na kształtowanie sylwetki:)

marysia
19-11-14, 21:05
Staram się ćwiczyć dwa razy w tygodniu. Zazwyczaj jest to aerobik albo zumba.
Ale przyznaję szczerze, że im zimniej tym mniej mam na to ochotę. Teraz najchętniej zawinęłabym się kocem i grała w ulubioną gierkę Seafight. Na szczęście mam wykupiony karnet, więc jeszcze przynajmniej przez trzy tygodnie będe się ruszać ;)

joonek9
21-11-14, 14:46
Dobrą motywacją jest partner lub partnerka do treningu, powstaje wtedy coś na wzór rywalizacji co bardzo mocno motywuje.

your
22-11-14, 14:05
Na siłownie zacząłem chodzić od września. Zmieniłem szkołę i nauczyciel w-fu zachęcił nas do korzystania ze szkolnej siłowni po lekcjach. Każdy kto chce, może przyjść i poćwiczyć.

ratun
24-11-14, 14:19
Na siłowni po prostu puszczam muzykę i ćwiczę. Rywalizuję jedynie z samym sobą:)

kordian
25-11-14, 13:58
Ja już niestety nie jestem w wieku, który umożliwia chodzenie na szkolną siłownię, a jak sobie pomyślę o tych tłumach na publicznych siłowniach to mi się odechciewa. W dużych miastach standardowe jest oczekiwanie na swoją kolejkę do danego przyrządu, co skutecznie zniechęca mnie do chodzenia na siłownię. Wolę pobiegać i zająć się kalisteniką, która jest ćwiczeniami z użyciem własnego ciężaru ciała. Jeżeli dobrze dobierze się ćwiczenia, można uzyskać efekty nie gorsze niż te osiągane na siłowni.

mezo
24-12-14, 06:12
Czy ktoś z Was jest może z Trójmiasta? Jeśli tak to odsyłam do dobrej stronki, która może Was zainteresować.
MOżecie tam znaleźć dobre info na temat siłowni oraz fitness w 3-city.
Dobra sprawa jeśli chcecie zacząć ćwiczenia. Sam chodzę na siłownię od jakiegoś czasu . Czuję się o wiele , wiele lepiej niż wcześniej.
No i można się pokazać na plaży ;)

izulek
20-01-15, 11:16
Też bym chciała zacząć chodzić na siłownię, żeby ujędrnić ciało i nabrać kondycji, ale , niestety, brak mi motywacji.

Webizek
22-01-15, 16:40
Troche ćwiczeń zawsze jest wskazane chociażby aby złapac trochę endorfin i poprawic sobie nastrój. Osobiście cwicze i polcam.

valerie89
09-04-15, 11:08
osobiście jestem zwolennikiem ćwiczeń na świeżym powietrzu, a konkretnie jazdy na rowerze (rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i samopoczucia), choć raz na tydzień ćwiczę także na siłowni (głównie ze sztangą i hantlami).

Lucyna
24-04-15, 11:33
Aktualnie nie, ale do niedawna tak. Siłownia to super sprawa, nie mówię tu o kokszeniu tylko o rozciąganiu mięśni, poruszania się co niezwykle poprawia nastrój i daje kopa :)

rollek89
28-04-15, 08:27
Kiedyś chodziłem, niedawno zrezygnowałem. Nie stać mnie na karnet.

wolna
28-04-15, 12:48
Ja staram się chodzić regularnie, jak przestaję to niestety szybko to widać po mojej sylwetce...

marekgrzybak
28-12-15, 13:32
Ja wybieram się od nowego roku :)

tomcyrul
07-01-16, 11:42
Po nowym roku zawsze tłumy na siłowniach. Zapał gaśnie chyba gdzieś około marca;p

Agnieszkaxd
22-04-21, 17:40
Bardzo ważne jest dobranie odpowiednich suplementów, które będą dla was odpowiednie w trakcie ćwiczeń. Mi bardzo do gustu przypadły 7-Nutrition, które zawsze zamawiam w https://7-nutrition.com/ czuje się po nich o niebo lepiej.

stanbara
29-07-21, 09:46
Domowa siłownia to świetna alternatywa dla profesjonalnych obiektów. Koniecznie zaglądnijcie na stronę https://life-fitness.pl/ mają tutaj mnóstwo dobrych wytzymałych sprzętów do ćwiczeń znajdziesz tutaj wyłącznie sprawdzony, certyfikowany sprzęt sportowy. Oferują urządzenia czołowych producentów m.in. Life Fitness Home czy First Degree Fitness. Spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa,

pikos
29-08-21, 00:14
Chodziłem kiedyś, zajdę czasem tak okazjonalnie zobaczyć co tam się dzieje. Ogólnie to ćwiczę w domu a jakość treningów poprawiają mi sterydy od https://esterydy.pl/ jest to mój zaufany sprzedawca.

angela
01-10-21, 19:04
Masz moze jakies kody rabatowe do nich?

MartaKrupa
25-01-22, 22:33
Dokładnie, uprawianie sportu bądź też ćwiczenia są bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Jeśli sami nie zadbamy o naszą sprawność fizyczną oraz zdrowie, to nikt tego za nas nie zrobi. Z siłownią są często problemy, ze względu na obostrzeżnia. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie by znaleźć dla siebie alternatywę. Mogą to być ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, o jakich jest pełno w internecie. Nie zaszkodzi także kupić kilka potrzebnych akcesoriów, przykładowo w tym sklepie sportowybazar.pl - https://sportowybazar.pl/ Pozwoli to w dłuższej perspektywie oszczędzić sporo pieniędzy, a rezultaty z pewnością nas zaskoczą pozytywnie.

andrei
25-02-22, 09:47
Tak, zdarza się

hasso
01-03-22, 17:23
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://vitadiet.pl/pl/