PDA

Zobacz pełną wersję : Młody kierowca i tanie ubezpieczenie - czy to idzie w parze?

Piotr Benet
06-06-14, 08:24
Niedawno zdałem prawo jazdy. Nie mam jeszcze zniżek i gdy byłem wstępnie zapytać u agenta ubezpieczeniowego - to powstają z tego jakieś duże sumy. Rozumiem, że takie wysokie składki to jest jakiś rodzaj odpowiedzialności zbiorowej?

mezo
06-06-14, 14:06
A dlaczego młodzi kierowcy mają droższe ubezpieczenie? Bo statystycznie popełniają więcej wypadków. Jeżdżą brawurowo i najzwyczajniej w świecie towarzystwa ubezpieczeniowe muszą więcej płacić za likwidację szkód. Na rynku obecnie mamy kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych - jest więc z czego wybierać. Najprościej jest wejść na jakąś porównywarkę OC i AC (masz tam oferty z 16 TU) i w ten sposób znaleźć najtańszą polisę ubezpieczeniową. Wszystko można załatwić online w ciągu kilku/kilkunastu minut.

Janinka
18-03-15, 08:54
Nie chciałbym zaśmiecać forum niepotrzebnym tematem ale chciałbym się dołączyć do tego. Gdzie warto ubezpieczyć po raz pierwszy samochód.

Bracja
20-03-15, 17:24
Dobre ubezpieczenie ma link4.

Janinka
25-03-15, 20:54
A co oni mają tam dobrego ? Z tego co widzę nie mają nic innego niż ma Pzu.
Teraz ciężko znaleźć coś dla siebie. Bo wszędzie jest to samo.

Bracja
31-03-15, 10:53
No to może aviva ?
Nie wiem co uważasz za dobre, a co za nie dobre.
Mało sprecyzowana ta twoja odpowiedź. Przez co nie mogę udzielić jasnej odpowiedzi.
Na czym może tobie zależeć. Oc ? Ac? Nnw ? Kontakt 24 z agentem ?
Proszę o sprecyzowanie odpowiedzi, to wtedy możemy porozmawiać. Jałowa dyskusja nie ma sensu ponieważ nic nie wnosi do rozmowy. A ją tylko utrudnia.

Janinka
04-04-15, 16:48
Znalazłam najtańsze ubezpieczenie przez rankomaty. Wyszło mi, że najtańsze będzie w hesti.
I dzięki temu złożyłam do nich zapytanie. Jak będzie zobaczymy. Na razie muszę poczekać na to kiedy do mnie odpiszą.