PDA

Zobacz pełną wersję : Księgowość online

Maciej50
04-07-14, 11:59
Witam wszystkich,
od niedawna prowadzę swoją działalność gospodarczą i myślę nad wprowadzeniem w życie księgowości online. Czy ktoś z Was ma w tym temacie doświadczenie ? Jeśli tak, to może moglibyście się podzielić jakimiś spostrzeżeniami na ten temat ?

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi !

Biuri
18-07-14, 09:24
Ksiegowość online jest zdecydowanie najlepszym sposobem. Można sporo zaoszczędzić - koszty księgowości online są o wiele mniejsze od tej tradycyjnej. Dodatkowo księgowość online wykorzystuje inteligentne oprogramownania takie jak na przykład OCR, które w niesamowity sposób ułatwiają życie. E- księgowość jest łatwiejsza, szybsza i bezpieczna ( ze względu na specjalne platformy, na których jest tworzona ).

Piotr Benet
21-07-14, 04:52
Z tego co wiem to Infakt prowadzi tego typu usługi. Obywa się to tak, że wysyłasz online faktury oraz koszta związane z prowadzoną księgowością - a oni odsyłają Ci info o podatkach jakie musisz przelać do US.

Zarthun
19-06-17, 07:44
Dla mnie osobiście najważniejszy jest czas! Zlecając prowadzenie księgowości biurowi rachunkowemu nie traci się bezcennego czasu na żmudne wypełnianie tabelek. Zaoszczędzony czas można poświęcić na zarabianie pieniędzy :) Drugą ważną rzeczą jest to, że w razie błędów odkrytych w trakcie kontroli, wszelkie straty zwykle pokrywa biuro rachunkowe. Radzę zwrócić szczególną uwagę, czy są zapisy o odpowiedzialności biura w umowie! Jeżeli wybierzesz biuro (wycięta reklama) otrzymasz gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

kunta_kinte
15-05-18, 13:53
Ja planuję przenieść swoją jednoosobową DG na księgowość online. Czy może ktoś polecić jakieś sprawdzone firmy? Wiem że jest ich trochę, ale przed wyborem zależy mi na poznaniu opinii.

PawelPop
17-07-18, 05:03
Według mnie to świetny wybór, opinii najlepiej poszukać na googlu.

Jan34343
15-04-19, 15:26
Moim zdaniem księgowością warto samemu się zając.Takie jest moje zdanie na temat księgowości w tym całym kraju.

gabrysiaski
18-07-19, 10:24
Również uważam, że warto jednak takie rzeczy załatwiać "face to face" rozmawiając z zaprzyjaźnionym prawnikiem doradził żeby pewnych rzeczy nie przenosić online.