PDA

Zobacz pełną wersję : fakturz online

samosia
05-07-14, 13:19
znacie i korzystacie z programów online do wystawiania faktur? jakie narzędzia do tego bedą najlepsze? co testowaliście u siebie w firmie i sie sprawdziło?

olka
07-07-14, 13:42
bizin jest całkiem prosty i bardzo intuicyjny, jeśli wcześniej nie korzystałaś z podobnych programów, to ten będzie jak znalazł :)

Churchill
21-10-14, 12:02
Polecam fakturowanie onlinowe. Tanio i przejrzyście, czyli wszystko, czego potrzeba firmie.

kami1980
24-10-14, 09:24
Ja korzystam z portalu ifirma. Fakturowanie jest darmo, może nie rozliczenie ale mnie to wystarczy, a rozliczyć to sobie sam rozlicze.

Churchill
27-10-14, 11:37
Moim zdaniem rozliczanie płatności i ich kontrola w cenie pakietu na wfirma.pl to cenny dodatek, czego nie można lekceważyć. Jak się ma kilku klientów, to wszystko można mieć w głowie. Przy większej liczbie kontrahentów taka kontrola płatności to świetna rzecz.

Waler
02-01-15, 10:52
Ja mam Offigo i jestem bardzo zadowolony, kumpel mówił, że też sobie zainstalował, ale on uzywa do czegoś innego, bardziej od strony finansowo rachunkowej, licencja tylko 25zł więc można wypróbować.

magdaalena
05-03-15, 11:50
ja też mam przez internet i jestem zadowolona , szczególnie że nie musze jak dawniej biegac za ksiegowym i byc od niego uzalezniona