PDA

Zobacz pełną wersję : faktury

samosia
05-07-14, 13:21
szukam programu do fakturowania online. może ktoś cos polecic? zeby był prosty w obsłudze najlepiej

olka
07-07-14, 14:14
szukam programu do fakturowania online. może ktoś cos polecic? zeby był prosty w obsłudze najlepiej

bizin - najlepszy z jakiego korzystałam :)

Biuri
18-07-14, 09:24
wszystkie programy oparte na bazie systemu OCR powinny spełnić Pani oczekiwania. Korzystanie z systemów OCR pozwala obniżyć koszty wprowadzania dokumentów nawet o 50%.

Piotr Benet
04-08-14, 08:34
Jedyna rozsądna opcja jaka przychodzi mi do głowy to Firmino. Jest to program do fakturowania działający online - czyli masz do niego dostęp z każdego komputera podłączonego do sieci. Dla firm które wystawiają jedną fakturę w ciągu miesiąca dla jednego klienta program jest darmowy (taką sytuację mają np pielęgniarki). Opcja rozszerzona pozbawiona jest tych limitów, jej koszt miesięczny to 7,2 zł - przy czym przez 60 dni można testować program za free. Obsługa jest banalnie prosta - i sprowadza się do wypełnienia kolejnych okienek (Adres firmy, nip, kwota faktury itd). Program możesz wypróbować na firmino

chwilowo taki
06-08-14, 12:32
Korzystam od lat z infakt.pl
Program odkąd pamiętam jest stale rozwijany, ulepszany. Ceny nie są duże, a i za dopłatą prowadzą księgowość bo mają podpisaną umowę z jakimiś biurami rachunkowymi.
Fakturki się wystawia szybko i prosto, można sobie grupować je po danych miesiącach, po tym czy opłacone zostały w terminie czy po, można wysyłać mailowe przypomnienia o płatności. Funkcji jest cały szereg.
To jeden z najstarszych programów do fakturowania online. 7 lat temu nie było z czego wybierać. Myślę, że mają spory udział w całym rynku.
Osobiście nie zmienię na żaden inny bo musiałbym całą historię przerzucić gdzie indziej, a to by zajęło wiele tygodni, dlatego zastanówcie się poważnie nad programem bo później export danych będzie właściwie niemożliwy. Wiążąc się z jakimś softem raz, wiążecie się prawdopodobnie dożywotnio.
Pozdrawiam!

colombo
05-09-14, 10:23
Słyszałem m.in. o ifakt oraz o programie dostępnym dla klientów Idea Banku. Możesz też rozważyć program "stacjonarny", w którym całą swoją bazę faktur masz u siebie (a cena większości z nich wcale nie jest wysoka).

Dyrro
05-04-20, 14:09

A dlaczego online? Zastanów się nad programem do kupienia. Kupiłem program do fakturowania (https://ksiegowosc24.pl//) zapłaciłem raz i wystawiam z łatwością faktury. Nie muszę co miesiąc opłacać abonamentu.