PDA

Zobacz pełną wersję : Szkolenia przez internet

Blueone
09-07-14, 09:49
Cześć,
Odnośnie internetowych rzeczy i bezpieczeństwa, to co myślicie o szkoleniach BHP on-line? Czy się sprawdzają? Ja ostatnio próbowałem szkolenia (w firmie Delphi) Byłem dość zadowolony, powiem, że naprawdę dużo zależy od tego jakie materiały szkoleniowe są oferowane i w jakiej formie, np czy prezentacja, filmik czy zwykły plik pdf.... Oni mają to bardzo urozmaicone - a jak to wygląda w innych firmach u Was? Korzystacie ze szkoleń w takiej formie?

pozdrawiam

Piotr Benet
14-07-14, 17:41
To sprawdź sobie jeszcze kursy na Strefie Kursów, dzięki którym ogarnąłem bibliotekę jQuery (tą z JS) oraz Photoshop CS 6. Generalnie jestem zwolennikiem tego typu form nauki, ponieważ uczysz się tego czego chcesz oraz wtedy kiedy masz na to czas.

mezo
26-09-14, 09:24
Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa informacji?
Zdecydowanie lepiej jest zapisać się na szkolenie otwarte.
Obecnie jest organizowane na przykład tutaj:
(spam)
Jakiś czas temu skorzystaliśmy z ich oferty dotyczącej szkoleń otwartych z bezpieczeństwa informacji. Były prowadzone w grupach 15-osobowych. Wszystko podane bardzo konkretnie, z pełnym zaangażowaniem.
Było to ważne ponieważ w firmie chcemy wprowadzić certyfikat ISO.

MilkyStar
26-09-14, 18:57
Szkolenia BHP, z którymi akurat ja miałam do czynienia na uczelni/w pracy, jakoś szczególnego wrażenia na mnie nie zrobiły ;) Ale to pewno kwestia dobrania i zaprezentowania treści, jak zostało powiedziane. Poza tym brałam udział w kilku szkoleniach i webinarach o innej tematyce - całkiem fajna sprawa i ciekawe doświadczenie :) Niemniej jednak, traktowałabym to raczej jako uzupełnienie wiedzy niż jej główne źródło.

RyszardL
11-06-20, 23:14
w dzisiejszych czasach to możliwe

robertfoster
22-07-20, 08:27
Generalnie nie zgadzam się z tobą przyjacielu