PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie kamery do monitoringu bezprzewodowego?

mezo
01-08-14, 09:52
Jakie kamery będą najlepsze do monitoringu bezprzewodowego, czyli opartego o wifi i możliwość podglądania przez internet.

Piotr Benet
04-08-14, 07:47
U nas w firmie posiadamy kilka zewnętrznych i wewnętrznych kamer IP połączonych bezprzewodowo przez wifi (czyli łączą się się przez punkt dostępowy - router). Sprawdź sobie urządzenia LC Security które są niezawodne. Ich urządzenia znajdziesz w internecie. Jest to u nas tak skonfigurowane, że obraz zapisuje się na dysku (tam chyba kilka dni, później się nadpisuje). Można również podglądać obraz przez neta. Sprawdź sobie jeszcze ten sprzęt LC-315 IP Mpix P2P

304

bartoszew
20-03-15, 13:18
Jeżeli chodzi o kamery bezprzewodowe IP to warto spojrzeć na markę Spacetronik- mają szeroki wybór sprzętu i w przystępnych cenach, można je kupić na Allegro lub w sklepie - w firmie mamy ze 4 kamery od nich i działają bez zarzutu.

Ekotechnik24.pl
13-05-15, 22:39
Do tego typu monitoringu służą kamery i rejestratory IP. przy zastosowaniu tej technologii można obraz z kamer oglądać na komputerze, tablecie, smartfonie będąc w dowolnym miejscu na świecie byle tylko był dostęp do internetu. Dodatkową zaletą jest to, że rejestrowany obraz jest HD dzięki czemu jest bardzo dobrej jakości.

lolek5
08-06-15, 15:08
nie wiem jakie są najlepsze ale ja osobiście posiadam model HD-PT100E

Jestem bardzo zadowolony także mogę polecić

Pozdrawiam

krzystzof77
27-01-16, 13:22
Dobre kamery do monitoringu można dostać w wielu firmach, która zajmują się handlem i montażem tego typu urządzeń. Są proste w obsłudze i bardzo ułatwiają pracę. Dają poczucie bezpieczeństwa, że wszystko jest bezpieczne i pod kontrolą.

Kondzik32
05-10-16, 19:44
My mamy kamery KZ7 od JBP HD Camera. Bardzo fajna opcja w niedużej cenie. Mają detekcję ruchu z alarmem, rozdzielczość w jakości HD 1280X720p oraz możliwość rozbudowy karty pamięci do 64 GB. Cała obsługa jest w j.polskim, więc spokojnie sobie poradzisz w ogarnięciu :)

Wymagajacy User
13-12-16, 16:05
Witam,

Odgrzebuję temat. Ja korzystam z systemu wideomonitoringu polskiej firmy Zerkam. System rejestruje obraz w szyfrowanej chmurze. Posiadają w ofercie kamery zew. i wew. oparte na technologii WiFi, a także po kablu Ethernet (wykorzystywane PoE). Ważnymi cechami systemu Zerkam są: szyfrowane nagrywanie w chmurze, harmonogram nagrań, konfigurowalne alarmy łącznie z czułością (kryteria), podgląd alarmów, nagrań oraz live z kompa, tableta lub smartfona (czyli z dowolnego miejsca na świecie!). Konfiguracja i przyłączenie kamerki do systemu Zerkam jest banalne - przy pomocy QR kodu.

Pozdrawiam. :)

Slow
14-02-18, 15:46
Wybór kamer tego typu jest dosyć spory i ja osobiście zdecydowałem się na coś, co znalezłem w internecie. Sprawdzają się znakomicie, jakość jest bardzo dobra i w ogóle nie rzucają się w oczy.

adam221
08-05-18, 10:08
Takich kamer do monitoringu bezprzewodowego jest wiele i na pewno jakieś uda się znaleźć np. na allegro

PawelPop
17-07-18, 06:04
Polecam kamery od xiaomi.

RyszardL
11-06-20, 23:12
też czytam bo mnie to interesuje