PDA

Zobacz pełną wersję : Najładniejsze nadmorskie miejscowości

mezo
03-08-14, 17:12
Czesć. W jakiej nadmorskiej miejscowości najbardziej Wam się podobało? Razem z żoną planujemy wczasy nad morzem jeszcze w tym roku ale za bardzo nie wiemy dokąd warto jest się wybrać.
Może polecicie fajną miejscówkę z wygodnym noclegiem?

simian raticus
03-08-14, 18:37
Stegna jest całkiem piękna!

pepka
04-08-14, 08:00
Jeśli chcesz upolować jakiś nocleg jeszcze w tym sezonie to na pewno szukaj w tych większych - baza noclegowa jest bardziej rozbudowana tak więc powinieneś coś znaleźć.
Proponuję Świnoujście - fajna miejscowość na wyspie Wolin na zachodnim wybrzeżu. Ładne plaże i jednocześnie jest to dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy.
My wypoczywałyśmy tam we dwie z koleżanka na początku lipca .Zdecydowałyśmy się na wynajęcie kawalerki .Na początku zastanawiałyśmy się nad hotelem ale doszłyśmy do wniosku,że osobne mieszkanie będzie wygodniejsze i miałyśmy rację.
Standard super biorąc pod uwagę niską cenę ( no może kaucja 400 zł wysoka ale zwrócili jak się wykwaterowywałyśmy).
Pod postem fota mieszkania - jak widzisz na zdjęciu poniżej miałyśmy własny aneks tak więc zaoszczędziłyśmy na jedzeniu bo sobie czasami gotowałyśmy.
My również rezerwowałyśmy trochę późno ponieważ w czerwcu i było dość sporo wolnych mieszkań. Tak więc zadzwoń i może coś się jeszcze wolnego znajdzie.
305

Lucy00
08-10-14, 13:26
Nad polskim wybrzeżem jest dużo ciekawych miejscowości.
Ale warto wybierać te, w których jest dużo atrakcji turystycznych nawet wtedy, kiedy pogoda nie dopisuje.
Polecam trójmiasto, gdzie można się zatrzymać w hotelu,
a także Świnoujście i Międzyzdroje.
Należy też pamiętać, że woda w morzu w Zatoce Gdańskiej oraz Zatoce Pomorskiej
jest przeważnie o kilka stopni cieplejsza niż na środkowym wybrzeżu.

ciekawymarian
09-10-14, 14:12
Polecam Hel, wbrew pozorom jest tam sporo atrakcji (obiekty wojskowe do zwiedzania, fokarium). Ostatnio już kursują pociągi, można tak ominąć korki w sezonie. Poza sezonem trójmiasto - bo rozbudowane i jest co robić.

Michal83x83
31-10-14, 10:27
Ja osobiście polecam okolice Szczecina - woda jest brudna, ale z pewnością nie tak bardzo jak przy zatoce. Ja najczęściej wybieram się do Rewala, ponieważ jest to typowa miejscowość, w której można poczuć się jak na wczasach :) Organizowane są tam również koncerty/występy kabaretowe (a w szczególności jak kończy się Sopot i wszystkie gwiazdy zahaczają o nadmorskie kurorty). Ponadto jest stąd bardzo blisko do Pobierowa, gdzie najwięcej się dzieje.

pupilowy
31-10-14, 12:11
Polecam Łebę. Tanie noclegi, atrakcje turystyczne i dla starszych i dla młodszych odwiedzających. Mało zatłoczone i te widoki. Byłam tam 6 lat temu... Rewal trochę przereklamowany

Marekau
02-11-14, 19:48
Byłem w Ustroniu i bardzo mi się ta miejscowość podobała chociaż ludzi dużo ale to wszędzie w wakacje nad morzem tak jest,no chyba że znacie jakąś niezatłoczoną?

agaz
03-11-14, 11:17
Przede wszystkim Ustka - piękna miejscowość ;)

Karolina
05-11-14, 11:30
Uwielbiam morze, ale raczej nie z perspektywy plaży, bo tego akurat nie lubię - leżenie plackiem na piachu i smażenie się to nie dla mnie.
Za to żeglowanie to jest to! Już popełniłam kilka rejsów po jeziorach i teraz marzy mi się jakiś pływanie dalej, po szerszych wodach.

Przymierzam się do którejś z propozycji na (spam), żeby wiedzieć, ile uzbierać kasy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się popływać po konkretnych wodach.

Miro
28-12-14, 13:04
Dla mnie Kołobrzeg i wioska Sianożęty.

KJutras71
30-12-14, 10:08
Również uważam że Ustka, no albo moja Gdynia .. :)

dominatorek1
19-02-15, 18:45
Tylko Międzyzdroje

Trebacz
25-02-15, 23:00
Może Łeba ;)

ineko
01-03-15, 12:13
Albo i Ustka :)

lawtaba
02-04-15, 11:07
polecam Darłówek i Kołobrzeg :)

radomianik
03-04-15, 12:10
Polecam Mielno. Byłem tam w zeszłym roku.

valerie89
09-04-15, 10:52
moje ulubione nadmorskie miejscowości to Świnoujście, Władysławowo i Mielno - warto też pojechać do Łeby i Kołobrzegu.

olka
17-04-15, 11:15
Zdecydowanie Ustka! byłam raz, co prawda w pażdzierniku a to nie jest sezon na podróże nad morze, zwłaszcza nasze polskie :) jest spokojnie, trochę zimno,a le bez przesady znowu ;) chyba dlatego tak dobrze wspominam ten wyjazd, bo był czas na wszystko - na odpoczynek, zwiedzanie, relaks w spa. A do Ustki jeszcze chciałąbym kiedyś wrócić :)

natig
19-05-15, 12:31
Ja od wielu lat jestem zakochana w Trójmieście i co roku musimy chociaż na chwilę tam wpaść :) A najbardziej chyba podoba mi się Gdynia :)

porter
29-05-15, 12:59
Mi bardzo podobało się w Ustce w pewnym hotelu. Jest położony w uzdrowiskowej części Ustki, blisko do plaży i pokoje z widokiem na morze :) Polecam wybrać się u nich do SPA bo już nie pamiętam kiedy tak porządnie wypocząłem. Hotel jest nowoczesny, ładnie urządzony w wysokim standardzie :)

mmllmm
01-10-16, 09:55
W tym roku wszędzie dużo ludzi. Poza głownymi ośrodkami przydałoby się troche inwestycji w drogi dla samochodów i rowerów.

ordon
30-03-17, 10:11
Międzyzdroje to jest to! :)

Pausoon93
12-06-17, 13:46
Najlepiej na Helu :D
Bylam rok temu na samym 'szczycie". Jest tam pole namiotowe, w sezonie o dziwo malo ludzi. Ogolnie miejsce bardzo fajne to zasluzonego odpoczynku :)

tomektr
04-07-17, 08:37
Tylko Darłowo-Darłówko. Pierwszy raz pojechałem tam 11 lat temu. Od tego czasu wracam co rok, a ostatnio dwa razy w roku. Dla mnie to coś więcej niż miejscowość wakacyjna. To taki drugi dom, do którego chętnie wracam

Tamara30
20-07-17, 12:50
To zależy czego się oczekuje;-) Ja polecam trójmiasto Sopot dla tych którzy szukają zgiełku, Gdańsk dla tych którzy chcą poczuć klimat i pozwiedzać, Gdańsk dla osób które poszukują spokoju i wyciszenia:)

daviddi
24-08-17, 08:34
Ja tez wolę żaglówki... i koniec końców kończy się na Mazurach :cool:

Balbina
25-10-17, 11:04
Kołobrzeg jest pięknym miastem, ale ja wole takie mniejsze miejscowości jak Chłopy, Gąski czy Sarbinowo. Zdecydowanie mniej ludzi i spokój :)

Aleksandra1501
19-02-19, 09:10
Polećcie jakaś ładną miejscówkę, chciałbym wybrać się tam dziewczyną i przy okazji planuję zaręczyny. Jeszcze tylko zostało mi kupić pierścionek zaręczynowy Coś skromnego a zarazem wyszkanego, coś co od razu przypadnie jej do gustu.

Kurkawodna
25-02-19, 10:40
Trzęsacz jest spoko:) ładnie tam

kooka
08-08-19, 07:56
Sarbinowo - polecam :)

autopasja
09-05-20, 08:26
Zdecydowanie Szczecin :) przecież leży nad morzem.