PDA

Zobacz pełną wersję : Klimatyzacja - instalacje

sweetwhitewine
13-08-14, 07:57
Venaclima w swojej ofercie ma m.in. szafy klimatyzacji precyzyjnej. Zapewnia serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny. Wspólpracuje z liderami w branży klimatycznej, tj. np Emicon,

pola
03-09-14, 11:15
A co to takiego te szafy? Zupełnie się na tym nie znam. Montowaliśmy ostatnio wprawdzie klimę w biurze, ale wszystkim zajęła się firma taborklima.pl, której w pełni w tej kwestii zaufaliśmy.

elander
02-10-14, 10:28
Mam takie pytanie jeżeli chodzi o klimatyzacje. Niedawno na nowym osiedlu gdzie kupiłam mieszkanie padła propozycja, aby zezwolić ludziom na montaż klimatyzacji. Musimy się określić, czy na takie coś przystać czy nie. I tutaj pojawia się moje pytanie. Jakie minusy niesie za sobą instalacja klimatyzacji na dużych osiedlach. Chodzi mi o sytuację, gdzie klimy zamontuje sobie spora większość mieszkańców dużego osiedla. Klimatyzatory mi znane, są niezwykle hałaśliwe i tutaj pojawia się moja największa obawa. Czy takie klimatyzatory, które montuje się w mieszkaniach także tak buczą? Nie chciałbym, żeby spokojne osiedle na którym mieszkam zamieniło się w ul.

bartokaziemie7
07-10-14, 19:55
Generalnie klimatyzator składa się dwóch elementów - zewnętrznego (ten buczący ze sprężarką) i wewnętzny (regulujący temperaturę). Także nie powinno być, aż tak źle, no chyba, że zewnętrzny element jest tuż przy sypialni :)

tomash23
08-10-14, 11:55
Ja mam teraz dokładnie tak, że koło okien mojej sypialni akurat jest klimatyzator sklepu na dole, więc buczy jak cholera. Wyobrażam sobie że w letnie wieczory na osiedlu z dużą ilością takich urządzeń za przyjemnie nie jest. Dlatego ja wziąłem sobie przenośny klimatyzator , tylko do zadań specjalnych i od czasu do czasu.

ratun
13-11-14, 14:33
wow, nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego:)

ratun
18-01-15, 14:08
Sprawdź sobie klimatyzację w Tychach. Mamy ich klimatyzację w biurze i działa świetnie już od ponad roku.