PDA

Zobacz pełną wersję : Marketing internetowy - jaka firma?

pepka
01-09-14, 10:36
Witam wszystkim!
Czy moglibyście polecić jakąś firmę lub osobę która zajęłaby się kompleksowymi działaniami marketingowymi przy jednym z większych portali budowlanych.
Do tej pory działałem sam w tym zakresie ale z uwagi na brak czasu oraz odpowiedniego doświadczenia muszę to zlecić dalej.
Jestem zainteresowany dłuższą współpracą, nie może to więc być firma czy osoba krzak.

Piotr Benet
01-09-14, 18:13
Poszukaj jeszcze w Google lub na forum PiO (jest to forum branżowe)... Dobrym sposobem jest wysłanie zapytania do popularnych blogerów zajmujących się tematyką seo... ale z góry trzeba napisać, że się cenią...

mezo
02-09-14, 17:26
Korzystałem z (spam) ale po kilku miesiącach nie było efektów jeżeli chodzi o pozycje w wynikach wyszukiwania Na szczęście nie robili problemów z rezygnacją. Nowa firma w której zleciłem pozycjonowanie też nie daje rady - więc chyba jest to jakiś ogólny problem.

juliaw
17-09-14, 12:50
Polecam agencję marketingową (wycięta reklama), mają ciekawe pomysły. Stworzyli mi stronę internetową dla firmy. Jest to profesjonalna firma i mają atrakcyjne ceny.

Blue sky
01-10-14, 22:26
ja korzystam z firmy e-reklama z białegostku, mają przejrzyste zasady, wiem za co płacę

wojti433
07-11-14, 13:31
Same autoreklamy widzę:D

Kropka
23-12-14, 13:13
Do tej listy dodałbym jeszcze znaną firmę świadczącą w sposób kompleksowy działania związane z marketingiem internetowym to (spam). Obsługuje sporo dużych przedsiębiorstw i znanych instytucji co też świadczy na korzyść.

mroz
30-08-15, 00:03
W sumie trudno jest zaleźć dobrą agencję, bardzo łatwo trafić na "fachowców", którzy kupują linki i biorą pieniądze za nic.