PDA

Zobacz pełną wersję : Trudne relacje z dziećmi

mezo
07-09-14, 08:46
Fakt jest taki, że dużo pracuję i przez to jestem raczej gościem w domu... Przez to cierpią relacje z moimi dziećmi, nastolatkami. Chciałbym to jakoś naprawić - ale z drugiej strony wiem, że nie mogę zaniedbać pracy. Jak to połączyć? Jak to jest u was?

pepka
28-09-14, 17:48
Fakt jest taki, że dużo pracuję i przez to jestem raczej gościem w domu... Przez to cierpią relacje z moimi dziećmi, nastolatkami. Chciałbym to jakoś naprawić - ale z drugiej strony wiem, że nie mogę zaniedbać pracy. Jak to połączyć? Jak to jest u was?
Nie jest to takie proste. Szczególnie jeśli człowiek długo pracuje . Branie nadgodzin bardzo często odbija sie na naszym życiu rodzinnym. Wiem to z własnego doświadczenia.
Jesteś może z Warszawy? Jeśli tak to może warto byłoby się zapisać na coaching dla ojców? Tutaj możesz sobie o nim poczytać:
http://www.sensity.pl/rozwoj-osobisty-szkolenia-i-warsztaty-w-warszawie-sensity-pl/coaching-dla-ojcow/
Sam jakiś czas temu się zapisałem. Bardzo rozwijające doświadczenie, możesz nauczyć się odpowiednich wzorców , tego jak polepszyć kontakt z dziećmi.

marinko007
30-09-14, 12:26
na pewno nie jest to prsote, ale na prawdę można to połączyć.