PDA

Zobacz pełną wersję : Wracacie do tych samych hoteli, czy szukacie nowych miejsc?

Witka
10-09-14, 16:09
Wracacie do tych samych hoteli, czy szukacie nowych miejsc?
Jak to wygląda jeśli wybieracie się do tego samego miasta, czy miejscowości?

BartekMazak
12-09-14, 17:41
To zależy, jak jadę nad morze to wolę w nowe miejsca, ale jak zwiedzać lubiane miasta jak Wrocław, czy Kraków, to lubię wracać do sprawdzonych miejsc, gdzie znam warunki, jedzenie itd.
W Krakowie np wracam do tego hotelu: http://www.hotele.pl/krakow/conrad-hotel/ - rezerwowany zwykle taniej w sieci, a nad morze to już zależy, ale najczęsciej nowe miejsca.

marysia
23-09-14, 16:09
Jeśli mam zaufanie do hotelu, to wracam, zwłaszcza jak nie mam czasu na szukanie.
I przy podróżach biznesowych czy konferencjach też nie eksperymentuję.
Polecam np. ten hotel w Wawie: http://www.bwfelix.pl/. Dobry standard i zaplecze konferencyjne. W takie miejsce naprawdę warto wracać.

Joogi
30-09-14, 07:40
Jeśli nocleg był w porządku to wracam do tego samego miejsca :-) ale lubie tez przetestować nowe :-)

elander
30-09-14, 09:57
A ja wolę dreszczyk emocji i przenocowanie w innym miejscu. Nigdy nie wiesz co Cię czeka. No chyba, że jest to jakiś bardzo ważny wyjazd, gdzie wiem, że muszę być wypoczęta, wtedy wybieram to co znam. W ten sposób nie mam problemów. ;)

pepka
02-10-14, 13:15
A ja wolę dreszczyk emocji i przenocowanie w innym miejscu. Nigdy nie wiesz co Cię czeka. No chyba, że jest to jakiś bardzo ważny wyjazd, gdzie wiem, że muszę być wypoczęta, wtedy wybieram to co znam. W ten sposób nie mam problemów. ;)

A ja właśnie nie przepadam za ryzykiem. Jak wynajmuję mieszkanie to albo z polecenia znajomych albo sprawdzone przez siebie. Czyta się również opinie w sieci.
W październiku wracamy już po raz 3 do tego samego mieszkania w Międzyzdrojach, które wynajmowaliśmy w ostatnim roku. Bardzo ładne, o dobrym standardzie tak więc czemu mamy szukać czegoś innego?
2 pokoje z osobną sypialnia oraz aneksem kuchennym ale w bardzo dobrej lokalizacji i świetnej cenie. Dla zainteresowanych zdjęcia są tutaj: http://miedzyzdroje.baltichome.pl/pl/apartament/villa-marea/197_94-marea
Wprawdzie trzeba się trochę przyzwyczaić do tego skosu w sypialni ale mi akurat nie przeszkadza.
Łazienka bardzo ładna i czysta.
Oczywiście nie wszystko jest takie różowe ponieważ trzeba wpłacić kaukcję 400 zł w dniu przyjazdu niemniej jeszcze nad morzem takiego wygodnego noclegu nie mielismy. Hotel na pewno nie da takiej prywatności i swobody.
319

pola
06-10-14, 11:21
Ja staram się zawsze wybierać nowe miejsca i nie chodzi mi w sumie o hotele, a konkretne kraje czy miasta. Lubię poznawać nowe zakątki świata i rzadko wracam tam, gdzie już byłam.

olka
22-10-14, 13:58
Czasem wracam, to zależy oczywiście od miejsca, ale jest kilka takich do których z miłą chęcią wracam, i już w trakcie pierwszej wizyty wiem, że wrócę tu ponownie ;) tak było np.w Tarnowie, miejsce z wyjątkowym klimatem i bardzo kameralną atmosferą. kilka tygodni temu byłam tu ponownie, z chłopakiemna weekend.

trucicielka
23-10-14, 08:51
Raczej wolę testować nowe miejsca, chociaż zdarzało mi się już, że wracałam do czegoś sprawdzonego - najczęściej dotyczy to miejscowości górskich, ponieważ jak jadę na stoki to wolę zatrzymać się w pewnym pensjonacie.

kami1980
24-10-14, 09:34
Ja staram się jeśli chodzi o miejscowości w których często bywam korzystać z tych samych miejsc. Nie szukam czegoś niby lepszego - dobre jest wrogiem lepszego.

KarinaA
25-10-14, 11:41
Ja lubię wracać w sprawdzone miejsca, gdzie właściciele mnie już znają i ja też wiem czego się mogę spodziewać.

Vicka
25-10-14, 11:54
A ja najchętniej poznaję nowe miejsca, bez sentymentów:)