PDA

Zobacz pełną wersję : Czy depilatory laserowe domowe są bezpieczne?

BartekMazak
12-09-14, 17:53
Czy depilatory laserowe domowe są bezpieczne?
Dziewczyna chce ode mnie taki prezent, ale tak nie jestem przekonany czy to aby na pewno tak działa, jak depilacja w salonie i jest tak bezpieczne?
Chodzi o coś takiego jak to:
316

Czy któras z was używała ?

mecia
15-09-14, 15:16
czy bezpieczne to nie wiem, bo wątpie aby w ogóle działały

pola
18-09-14, 14:45
Działają, ale mniej więcej na takiej zasadzie jak zwykły depilator, czyli pozwalają się pozbyć włosków na 2-3 tygodnie. Jeżeli chcemy trwałego efektu, trzeba postawić na depilację laserową w salonie.

Karolina
29-09-14, 15:27
A przy regularnym stosowaniu nie likwidują owłosienia na stałe? Przecież to właśnie tak ma działać, że efekt końcowy uzyskujemy dzięki regularności zabiegu.

tomek34
02-10-14, 15:59
Raczej wątpię czy takie cudo działa. Depilatory laserowe to skompilowane urządzenia, które wymagają serwis i częstej wymiany drogiej głowicy.

Karolina
02-10-14, 20:14
Dobrze, że poruszyłeś temat serwisu. Orientujesz się, ile takie urządzenie może działać do pierwszego serwisu?

odyssa11
07-10-14, 08:50
Też mnie to ciekawi. Zresztą sam taki depilator to fajna opcja.

Vicka
25-10-14, 12:01
działają, działają, tylko cierpliwości trzeba, po depilację trzeba powtarzać.
Ja mam taki depilator z tych co Bartek podajesz - przemocny.

Franciszka12
08-11-14, 09:10
Raczej poszłabym do salonu, żeby to zrobić.
Święta racja moim zdaniem. Sama właśnie dokończyłam zabiegi depilacji laserowej w moim salonie kosmetycznym Bio Clinic i efekt jest naprawdę fajny, żadna inna metoda nie przynosi takich rezultatów, z tego, co wiem. Laser to raczej urządzenie, które trzeba umiejętnie stosować i tak, jak ktoś powyżej pisał serwisować.

isska87
21-04-16, 00:17
Bez przesady, to jest bezpieczne. Mam ipl domowe od Panasonic i od dłuższego czasu stosuję, nie ma z tym żadnych problemów. W domu jest wygodnie i nie muszę płacić wciąż kosmetyczce.

barso
15-03-17, 17:52
Moja żona ma depilator taki chyba babyliss jak mnie pamięć nie myli, z tego co wiem to jest to bezpieczne, coś mi kiedyś tłumaczyła że tam się coś tam dopasowuje do karnacji czy coś, ona już go używa jakiś czas i nigdy się nic nie skarżyła

aszczerbik
27-04-17, 14:19
Podobno te depilatory starczają na bardzo krótki czas i są drogie. Lepiej chyba postawić na profesjonalną depilację w salonie, cena wyjdzie ta sama, a efekt znacznie lepszy.