PDA

Zobacz pełną wersję : Odmowa pożyczki w Filarum

Bromek4
23-09-14, 07:50
Chciałem wziąć pożyczkę w Filarum ale przyszła mi odmowa - dlaczego skoro mam czysty bik i mam zarobki, które wystarczają na spłatę takiej pożyczki?
Czy ktoś może pomóc wyjaśnić mi ten problem?

Bromek4
23-09-14, 07:51
A i nie brałem nigdy żadnej pożyczki - to jeszcze dodam.

Ramecki
23-09-14, 07:52
A o jak wysoką pożyczkę w Filarum startowałeś?
Czy w ogóle wymagali od Ciebie zaświadczeń o zarobkach? brałeś w przeszłości inne pożyczki lub pożyczkę w Filarum już? Czy obecnie masz jakieś pożyczki?

Mirtka
23-09-14, 07:55
W przypadku odmowy pożyczki sprawdź (spam) - tam masz wile ofert, które w większości mają duży wkaźnik udzielania pożyczki - dlatego nie będziesz musiał się martwić, że znowu dostaniesz odmowę udzielenia pożyczki. Opinie mają bardzo dobra także warto sprawdzić :)

Ewentualnie jeśli tam nie znajdziesz pożyczki to sprawdź na stronie (spam) - kalkulator pożyczek online - każda pożyczka w 15 minut tam chyba jest.

milne4
23-09-14, 09:17
Odmowa pożyczki zazwyczaj jest spowodowana złą historią w BIK.

Rafinek
23-09-14, 09:24
Najczęsciej jest to jedna z głównych przyczyn.

Fart
02-02-15, 12:28
Faktycznie jeżeli nie masz problemów z wcześniejszym zadłużeniem, to nie powinno być żadnych problemów. Może warto iść na łatwiznę i przejść się do pośrednika kredytowego. On powinien coś wykombinować, a już na pewno wiedzieć, gdzie dostaniesz i na jakich warunkach sensowny kredyt. W chwilówki raczej bym się nie pchał.