PDA

Zobacz pełną wersję : najskuteczniejsze formy dodatkowego zarobku

damien
06-10-14, 13:37
Chce zacząć jakoś dodatkowo zarabiać, ale nie wiem jeszcze jaka formę wybrac.... Tyle tego jest, czytałem sporo na temat właśnie , ale nie mogę się jakoś zdecydować, pomożecie "świeżemu"?:)

samosia
07-10-14, 09:48
Spróbuj się wkręcić w moneysaveapp, bardzo fajny sposób na dorobienie na początku kilkuset złotych, a potem nawet kilku tysięcy miesięćznie. Na stronie masz wszystko ładnie opisane i ja się właśnie wkręcam w ten projekt, zobacyzmy jak będzie po kilku miesiacach ale jestem pozytywnie nastawiona ;)

bartokaziemie7
14-10-14, 11:15
Na pewno trzeba unikać klikania w reklamy w zamian za 0,001 gorsza, bo nawet nie dojdziemy do progu wypłaty :)

katrinka87
30-11-14, 19:00
Odradzam wszelakie klikanie w reklamy, czytanie maili, surfbary, piramidki finansowe itp.
Zastanów się co lubisz, co jest Twoją pasją? Możesz np zarabiać na prowadzeniu bloga związanego z Twoim hobby albo obecną pracą.

simian raticus
04-12-14, 15:38
Zostancie psychiatrami wszyscy tutaj!

giga
29-01-15, 21:44
Może spróbuj program partnerski
Ten ma akurat wysoką prowizję i jasne zasady

Ramecki
02-02-15, 09:57
Ja kiedyś dorabiałem tak, że polecałem konto w mbanku znajomym i jak otworzyli takie konto (http://konto-w-banku.pl/pierwsze-konto-bankowe-zalozyc-zwracac-uwage/)to ja dostałem z tego tytułu prowizję 50 złotych albo inną.
Troche sie zarobiło :)

amberus
05-02-15, 09:12
W internecie jest obecnie pełno form dorabiania jak i zarabiania. Dorabianie - chyba ze 30 różnego typu klikaczy, poza buxami. Na wypłatę 10 zł tyrasz miesiąc. Czyli pomijamy. Zarabianie - od programów afilacyjnych po partnerskie. Polecam banków, bo finansowych masa i się nie przebijesz. Programy inwestycyjne - typ chociażby 'hyip' czy 'ponzi' na każdym zarabiasz, chociaż duże ryzyko. Moim ulubionym -Paidverts, wypłaciłem już ponad 3 tyś zł. Następna forma zarabiania to firmy typu -mlm. Tak przez wielu nie lubiane ale dają najlepszą i najuczciwszą kasę. Fakt że tu zasuwasz 2 czy 5 czy 8 miesięcy aby dojść do wypłat 4 czy 7 tyś zł miesięcznie , ale za to masz je gwarantowane na lata. I to ich wielki plus. Warunek trafić najlepszą firmę. Zajmuję się praktycznie już zawodowo zarabianiem [ 7 własnych stron] łatwo nie jest, ale tę 100 - wkę dziennie [ choć nie zawsze] ale wyjdę. Obecnie też biorę udział w wyjątkowym mlm. Ma produkt jedyny w swoim rodzaju. Tu kasa na początku kapała, obecnie robi się z tego cieniutki strumyczek. Zobaczymy co będzie dalej. = Szukajcie swego biznesu, nie patrzcie na etat, darowiznę od rodziców czy inne. Masz swoja kasę - jesteś wolny.

mmllmm
01-10-16, 09:39
Czy to jest etat czy Adsense czy jakis inny program partnerskiw każdym z nich jesteś od czegoś lug kogoś zależny.
Plusem pozaetatowych zarobków jest to że na codzień nie musisz uśmiechać się do szefa.

blogmarketingowca.pl
25-01-17, 09:50
Zakładanie bloga pod kątem zarabiania przeważnie kończy się jego porzuceniem. Programy partnerskie są ok, ale bez zainwestowania wolnych środków w rozbuchanie takiego programu również szybko się skończy rozczarowaniem. Gdyby tak łatwo było dodatkowo zarabiać fajne pieniądze to ludzie rzucaliby robotę i zajęli się tylko tym "dodatkowym biznesem" bo by generował morze hajsu.

Kamil Pietrzyk
16-06-17, 14:47
najlepiej zacząć freelance

amberus
07-06-18, 11:51
Nowy Polski biznes chroniony patentem, wprowadzany na cały świat. Dla każdej osoby. Tu zarabiasz na platformie handlowo - aukcyjnej. Obecnie to jedyna taka na świecie. Zarabiasz na niej zawsze - czy kupujesz, czy sprzedajesz - zawsze zarabiasz. Zaprosisz osoby, firmy - zawsze masz od nich zysk bez ograniczeń w głębokości.
Biznes prowadzony w systemie rekomendacji. Czyli zarabiasz dodatkowo od 4 do 8 % od każdej zaproszonej osoby czy firmy. Zarabiasz też 10 % z systemu binarnego. Platforma zapewnia stały wieloletni dochód - też pasywny. Tu możesz zaprosić każdą osobę czy firmę i zawsze będziesz mieć z nich dochód. Zapewniam wszelkie informacje.

amberus
10-06-18, 10:58
Biznes gdzie zarabiasz zawsze [ chroniony patentem, możliwość budowy grupy za Ciebie ] Możliwość wypracowania dochodu pasywnego. Wystarczy zapytać [ priv ]

PawelPop
17-07-18, 04:40
Polecam portal freelancer.com można sporo zarobić.

amberus
09-08-18, 07:33
Bardzo dobry biznes od zaraz dla każdej chętnej osoby. Podpowiem jak nawet w pierwszym tyg. zarobić kilka tys zł. Wykorzystaj najlepszą okazję i dołącz do firmy leasingowej. Tu nie tylko masz bardzo dobry wieloletni biznes ale możesz mieć nowy samochód dowolnej marki nawet za darmo [ dochód z pracy w firmie pokrywa Ci wszelkie koszty ] Prosta praca, solidne wynagrodzenie, nowy samochód który będzie najlepszą reklamą Twego biznesu, zapewni Ci bardzo dobre dochody na wiele lat. Zapewniam wszelkie szczegóły, pomoc, oraz stronę do promocji biznesu.

kamil122
20-09-19, 13:31
Chyba nadal wiele osób w ten sposób zarabia, tzn. polecając usługi finansowe (otwieranie kont, kredyty, ubezpieczenia) innym.