PDA

Zobacz pełną wersję : Techniki medytacji

Mirtka
14-10-14, 11:37
Jakie znacie techniki medytacji i które waszym zdaniem są najlepsze dla początkujących w medytacji?

Bromek4
15-10-14, 09:36
Jakie znacie techniki medytacji i które waszym zdaniem są najlepsze dla początkujących w medytacji?

Kiedy ja zaczynałem swoją przygodę z medytacją to skorzystałem z poradnika JAK MEDYTOWAĆ KROK PO KROKU - z GErelaxis - tam w Systemie są też 4 nagranie do relaksacji - świetna sprawa.
Pomaga wejść w stan medytacji, wyciszyć się i zrelaksować - zainwestuj w to a nie pożałujesz :)

Bylaty
16-10-14, 10:26
Kiedy ja zaczynałem swoją przygodę z medytacją to skorzystałem z poradnika JAK MEDYTOWAĆ KROK PO KROKU - z GErelaxis - tam w Systemie są też 4 nagranie do relaksacji - świetna sprawa.
Pomaga wejść w stan medytacji, wyciszyć się i zrelaksować - zainwestuj w to a nie pożałujesz :)

Dzięki - próbka bardzo ciekawa i dlatego zamówiłem sobie to za poraniem do domu :)
Napiszę co i jak jak dojdzie do mnie przesyłka :)

Ramecki
17-10-14, 08:57
Ja zamówiłem sobie ten system GErelaxis za pobraniem, faktycznie mają sporo pozytywnych opinii :)
Nie mogę się doczekać tego nagranie dotyk serca azji :)
Podobno jest bardzo ciekawe.

Mirtka
20-10-14, 10:39
No i ja się przekonałam, dziś zamówiłam na CD GErelaxis - czekam, ciekawe w ile czasu mi to dojdzie.
Czytałam opinie o tym GErelaxis to bardzo dużo osób się w pozytywny sposób wypowiada na temat tych nagrań nie tylko jako skuteczne techniki do medytacji ale tez podobno świetne na codzienny relaks - a tego właśnie mi brakuje najbardziej.... odpłynąć na łono natury....

Bylaty
24-10-14, 11:36
Ok przesyłka mi doszła - wszystko w porządku :)
Nagrania faktycznie wart swojej ceny :)

Tutaj macie próbkę nagrania Dotyk Serca Azji - http://blog.hepika.pl/pozostale-wpisy/jak-wplywa-na-ciebie-muzyka-i-kto-moze-to-wykorzystac/\

Co sądzicie?
prawda że ciekawe?

kordian
24-10-14, 13:06
Szczerze? Przesłuchałem próbkę i jestem zblazowany bardziej niż byłem. ;)

Nie trafiają do mnie takie rzeczy.

Vicka
25-10-14, 11:55
jeśli już medytuję, to na sposób wyciszenia się, nawet bez muzyki

kaasiaa
29-10-14, 11:19
Ja próbowałam różnych technik medytacji. Również bardzo sobie cenię muzykę GErelaxis, bardzo mi pomaga w osiągnięciu harmonii ducha. Transakcja zakupu była bardzo sprawnie przeprowadzona, a utwory były w mojej skrzynce pocztowej po kilku minutach:).