PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupić w dobrej cenie karnisz

mezo
29-10-14, 13:52
Czy ktoś może podpowiedzieć w jakim sklepie w dobrej cenie można obecnie zakupić karnisz do mieszkania?
I czy warto jest inwestować w miedziany? Czy lepiej jednak kupić zwykły, metalowy?

pepka
29-10-14, 14:38
Czy ktoś może podpowiedzieć w jakim sklepie w dobrej cenie można obecnie zakupić karnisz do mieszkania?
I czy warto jest inwestować w miedziany? Czy lepiej jednak kupić zwykły, metalowy?
Zdajesz sobie sprawę z tego jak drogie są karnisze miedziane? Sama nie wiem czy zdecydowałabym się na taki zakupu. Pieniądze wolałabym jednak wydać na dekoracje albo inne rzeczy do mieszkania.
Metalowe karnisze są łudząco podobne do miedzianych i na pierwszy rzut oka nie jesteś w stanie stwierdzić z czego jest wykonany. Sama zamawiałam jakiś czas temu karnisze w sklepie Dekoria:
http://www.dekoria.pl/karnisze/ - tutaj możesz sobie przejrzeć ich ofertę. Jestem zadowolona. Cenowo bardzo tanio ( pojedynczy karnisz możesz tam kupić za mniej niż 50 zł).

pola
30-10-14, 10:32
Ja kupuję takie rzeczy najczęściej po prostu w sklepach typu Obi czy Castorama :)