PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysły jesień w Polsce

Kaja Metrowska
30-10-14, 08:27
Wrzucajcie swoje pomysły na jesienne wypady po kraju - w myśl zasady "cudze chwalicie swego nie znacie". Zacznę od siebie. Na mnie ogromne pozytywne wrażenie zrobił Zamość. Klimatyczne miasteczko gdzieś w woj. Lubelskim. Wyróżnia się architektonicznie. Panuje tam też fajny klimat.

mezo
30-10-14, 09:51
Wrzucajcie swoje pomysły na jesienne wypady po kraju - w myśl zasady "cudze chwalicie swego nie znacie". Zacznę od siebie. Na mnie ogromne pozytywne wrażenie zrobił Zamość. Klimatyczne miasteczko gdzieś w woj. Lubelskim. Wyróżnia się architektonicznie. Panuje tam też fajny klimat.

Ja również jakiś czas temu byłem w Zamościu. Jest faktycznie bardzo ładny ale wyjazd z tego miasta to mordęga ( piszę tutaj o obwodnicy).
Na mnie jakiś czas temu największe wrażenie zrobiła Warszawa, która bardzo zmieniła się od czasu kiedy ostatni raz ją odwiedziłem . Ciągle coś się buduje, wiele świetnych restauracji. Noclegi również w przystępnych cenach. Nocowaliśmy razem z żoną w hotelu.
Bardzo wygodne pokoje ( w końcu hotel 3*) oraz smaczne śniadanie w niewysokiej cenie.

marekwisniewski0
05-11-14, 12:46
Zgadzam się zamość to piękne jedno z najstarszych miast w Polsce, bardzo chciałbym odwiedzić to miejsce w wakacje. Ostatnio byłem w białobrzegach w hotelu. Podczas pobytu w agroturystyce nauczyłem się jeździć konno, i odpoczałem blisko natury od hałasu miasta.

ReneRCI
14-11-14, 12:35
Polecam zwiedzanie zamków w PL - zwłaszcza na Dolnym Śląsku: Książ i inne

pepka
20-11-14, 12:26
A ja proponuję wybrać się do jakiegoś uzdrowiska. Wakacje po sezonie w Polsce mają sens ponieważ ceny zazwyczaj są o wiele niższe niż w sezonie.
Piękniej jest na przykład w Nałęczowie. Znajduje się tam kilka dobrych sanatoriów, w których jest możliwość wykupienia sobie całych pobytów oferujących wyżywienie, zakwaterowanie oraz pakiet zabiegów. Myślę,ze taki relaks raz na jakiś czas przydałby się każdemu. Szczególnie,że jak wynika z ostatnich sondaży Polacy pracuję stanowczo za dużo !
Polecam internet. Znajdziecie na niej katalog wszystkich uzdrowisk w Polsce.
A poniżej zdjęcie nałęczowskiego parku zdrojowego:
http://s2.flog.pl/media/foto/5471254_naleczow--park-zdrojowy.jpg