PDA

Zobacz pełną wersję : Księgowość online

Churchill
31-10-14, 13:44
Korzystacie z takiego rozwiązania? Moim zdaniem jest to wygodna rzecz.

wawaler
28-04-15, 11:20
Mam jeden program do faktur a drugi ogólny do zarządzani firmą, rzeczywiscie bardzo wygodna rzecz, mam zarządzanie finansami, majątkie, zasem pracy i rozliczeniami, ma wiecej funkcji dlatego częściej się przydaje

para
29-06-16, 10:40
My mamy taki program do prowadzenia księgowości, polecam - jest bardzo prosty w obsłudze, a dodatkowo mamy duże wsparcie firmy, która nam go wdrażała :)

Zarthun
27-02-17, 12:50
Ja korzystam z biura rachunkowego. Biuro rachunkowe posiada pracowników, którzy mieli do czynienia w swojej praktyce z wieloma podmiotami z różnych branż. Księgowa z takiego biura ma zatem bardzo szeroką wiedzę zarówno w sprawach księgowych, kadrowych, jak i podatkowych, dzięki czemu może łatwo i szybko przystosować się do prowadzenia ksiąg dowolnego przedsiębiorcy i cały czas jest na bieżąco w przepisach podatkowych.

marcinbosewski
16-03-17, 11:04
Ja korzystam z biura internetowego od ponad roku płacę 150 zł, wcześniej korzystałem z tradycyjnego płaciłem ponad 300 zł na miesiąc.
Dla mnie to wygoda i oszczędność pieniędzy, jeśli są jakieś wątpliwości to dzwonie lub piszę maila do biura.

Tajesz
25-04-17, 15:26
Moim zdaniem księgowość małej firmy lepiej jest poprowadzić samemu, Jest wiele darmowych programów które wam w tym pomogą. Ja tak zaczynałem do puki firma mi się nie rozrosła.

Tadzio90
25-10-17, 20:43
Uważam że jeżeli ktoś nie ma pojęcia o rachunkowości i przepisach powinien skorzystać z usług księgowego. Można popełnić wiele błędów nie znając się na rzeczy.

Toman21a
26-01-18, 15:31
Nasza firma od dłużeszego czasu korzysta z księgowości online.

magira
06-06-18, 20:04
Świetna sprawa ;)

gosha123
13-10-19, 13:12
Uważam że jeżeli ktoś nie ma pojęcia o rachunkowości i przepisach powinien skorzystać z usług księgowego. Można popełnić wiele błędów nie znając się na rzeczy.

To prawda, sama miałam nieprzyjemności ze względu na złą ocenę sytuacji księgowych dostępnych on-line, którzy oczywiście za nic nie biorą odpowiedzialności...

corner
02-12-19, 13:43
Ale nie każdemu trzeba jakąś pełną księgowość, mi trzeba było tylko fakturowanie w przystępny sposób ogarnąć i udało się z www.bizin.pl (http://www.bizin.pl) - nie płacę dużo, a już na pewno o wiele mniej gdybym za wszystkie te funkcjonalności które umożliwia miał płacić komuś na zewnątrz firmy lub wykupować do tego oddzielne programy!

BazyLiszaj
02-12-19, 19:01
spojrzałem na ich stronie na cennik, tam jest wyszczególnione za co się płaci. warto brac ten najwyższy abonament?