PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie konto studenckie za darmo

Ramecki
03-11-14, 10:06
Czy ktoś może poradzić jakie konto bankowe można założyć za darmo?
Zastawiam się gdzie takie konto można otworzyć bo masa banków oferuje je za darmo...

pepka
07-11-14, 12:33
Te które tak na szybko przychodzą do głowy to konta w mBanku, Alior Banku, Pekao SA, PKO BP, BZ WBK i jeszcze kilka innych. We wszystkich przypadkach spokojnie uda Ci się znaleźć darmowe konta studenckie. Ewentualnie gdy skończysz już naukę, to mogą wydzwaniać, abyś zmienił konto na płatne :) Jak tak miałem z pekao sa. :)
Popytaj jeszcze na jakimś żywym forum, jeżeli nie znajdziesz w wątkach to zadaj tam pytanie.

fruitekk
06-02-15, 15:09
Polecam Ci wejść na jakąś stronę poświęconą kontom studenckim i poczytać opinie na ich temat - tam są również przedstawione koszta. Plusem jest to, że dzisiaj praktycznie wszystkie konta studenckie są za darmo.

ulicafinansowa
05-03-15, 01:48
Konto T-mobile jest całkowicie darmowe, daje możliwość darmowego korzystania z karty oraz wszystkich bankomatów. Dodatkowo pozwala na 10 darmowych, ekspresowych przelewów miesięcznie. To konto aktualnie jest liderem darmowych kont bankowych.

Bracja
13-03-15, 09:40
W millenium jest konto interentowe. Ale tam są opłaty za kartę.

Adam Koszaliński
16-03-15, 08:00
ja miałem w mbanku za czasów studenckich, zero opłat, polecam:)

Piorycz
18-03-15, 10:36
Oj nie, w Bzwbk nikomu nie polecam konta. Latami się z nimi męczyłem, teraz postawiłem na ING.