PDA

Zobacz pełną wersję : Sposoby na tańsze doładowanie telefonu

pepka
06-11-14, 04:47
Czy macie jakieś sposoby na jakieś rabatowe doładowania do telefonu? mam w T-mobile i doładowuje się zwykle kartą 30zł.

Piotr Benet
06-11-14, 06:49
A próbowałeś przez (spam) ?
Tam kartę o wartości 30 zł kupisz za 25,5 zł. Rabat obowiązuje tylko wtedy, gdy zalogujesz się na ten portal przez facebooka. No ale 4,5 zł zostaje w kieszeni. Zastanów się czy nie lepszą opcją będzie zakup karty o wartości 35 zł za 29,5 zł. Niewiele drożej, a oszczędzasz 5,5 zł.
Inne opcje to ewentualnie allegro, ale nawet tam nie mają tak dobrych opcji.

mezo
12-12-14, 12:28
A próbowałeś przez (spam) ?
Tam kartę o wartości 30 zł kupisz za 25,5 zł. Rabat obowiązuje tylko wtedy, gdy zalogujesz się na ten portal przez facebooka. No ale 4,5 zł zostaje w kieszeni. Zastanów się czy nie lepszą opcją będzie zakup karty o wartości 35 zł za 29,5 zł. Niewiele drożej, a oszczędzasz 5,5 zł.
Inne opcje to ewentualnie allegro, ale nawet tam nie mają tak dobrych opcji.

Nie wiem stary skąd Ty to wziąłeś :) Ale doładowałem sobie testowo telefon za 20 zeta w plusie i zapłaciłem 17 plnów :) Akurat to, że trzeba się tam zalogować to najmniejszy problem :)
A czy to zostanie na dłużej, czy to jakaś taka okresowa akcja jest?

Londin13
15-12-14, 19:24
Ja ze swojej strony polecam Ci allegro. Lecz nie zawsze trafia się super oferta niestety :/. Ja w swojej karierze mozna powiedzieć trafiłem tam 2x razy na doładowanie o nominale 100 PLN ( za 95 zł ). A sposób kolegi wyżej ciekawy , muszę wypróbować :):cool: