PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zabezpieczyć siedzibę firmy?

Cudak
26-11-14, 13:04
Mam na myśli fizycznie zabezpieczyć, to znaczy przed złodziejami. Konkretnie jaki system alarmowy najlepiej wybrać? Macie jakieś propozycje?

pepka
26-11-14, 16:21
Dobre pytanie - najlepiej jest to skonsultować z kimś kto się na tym zna. Na pewno zadzwoń w pierwszej kolejności do firmy Satel która dostarcza różnego rodzaju systemy alarmowe oraz systemy do zdalnego monitorowania mienia. Jest to polski dostawca sprzętu jak i oprogramowania do zarządzania systemem alarmowym. W firmie najpewniej sprawdzi się Integra, która jest najbardziej rozbudowanym systemem

marysia
04-02-15, 17:43
Pytanie, co chcesz zabezpieczyć.
Jeśli majątek, to ochrona, jak najbardziej.
Jeśli dokumenty, to sprawa wygląda nieco inaczej. Najlepiej chyba skorzystać z usług firmy oferującej przechowywanie dokumentów. Wtedy mamy praktycznie pewność, że nie trafią w niepowołane ręce.

Marcin124
06-02-15, 11:55
Ja osobiście korzystam z alarmu firmy ErdaElectronic, modelu Expanda. Bardzo mi odpowiada, planuje dokupić dodatkowo kamerę. Ogólnie polecam, bo po dostaniu alarmu do rąk był już zaprogramowany, wystarczyło ustawić czujki tam gdzie mi odpowiadało i po wszystkim. Całość nie trwała godziny.

MichalinaM
09-02-15, 22:49
Telewizja przemysłowa CCTV

Mila
26-04-17, 15:29
alarm, monitoring - czyli cos do czego potrzeba profesjonalisty żeby działało tak jak tego chcemy. Jednym słowem (wycięty spam)

PawelPop
17-07-18, 06:05
Najlepiej korzystać z usług profesjonalnej firmy ochroniarskiej.