PDA

Zobacz pełną wersję : Pościel dla dzieci

Ramecki
11-12-14, 12:50
Jeśli szukacie fajnej, kolorowej pościeli bawełnianej dla swojego synka lub córeczki to polecam Was ofertę sklepu Hippo. Oferuje on pościel dziecięcą dla przedszkolaka z postaciami z filmów Disneya, ze zwierzakami, kolekcje pościeli Animal Planet, klubów piłkarskich oraz team-ów Formuły 1.
Pościel dla dzieci z ich bajkowymi bohaterami to nie tylko kolorowy gadżet, ale także świetny sposób do porzucenia nawyku zasypiania z rodzicami oraz metoda na zmotywowanie i przyzwyczajenie malucha do zasypiania we własnym łóżku z bohaterem filmów, które uwielbia.

trucicielka
17-12-14, 12:03
Też mi się bardzo podoba i widzę, że mają naprawdę sporo bajkowych motywów - będę pamiętać o tej stronie.

kinia25
23-03-15, 21:25
Dzięki za tą stronkę, ważne aby nasze pociechy miały miłą i kolorową pościel. Może i ja coś znajdę w tym sklepie internetowym dla mojego synka.

Miro
07-06-17, 16:57
Fajna jest posciel z motywami samochodów albo piłkarskimi.

MargaretkaN
02-08-17, 08:30
Czekamy na naszego maluszka, więc szukam czegoś oryginalnego i przytulnego. Może wie ktoś jaki rodzaj tkaniny jest najlepszy dla małego dziecka, bawełna czy len, a może polecacie jeszcze coś innego?

Balbina
25-10-17, 11:02
Wydaje mi się że najlepsza będzie bawełna, a najlepiej bawełna organiczna. Miłe dla dziecka są też kołderki i poduszki minky :)

Vivoca
04-11-17, 01:49
Minky jest świetne - takie milusie i przyjemne :) Ale nie wiem, czy zdecydowałabym się na taką pościel - wydaje mi się, że może być za ciepła.

kogalia
06-02-18, 11:57
Najładniejsza jest pościel bez bohaterów bajek, piłkarzy, aktorów itp. Takie nadruki szybko się nudzą, przez co pościel zwyczajnie przestaje się podobać.

sankor
16-03-18, 13:26
mojej córce się takie motywy nie nudzą :)

hecate
24-08-18, 15:30
Moje córki bardzo lubią mięciutkie pościele i kocyki, dlatego zazwyczaj stawiam na te ręcznie robione :) Są one świetnej jakości i przede wszystkim dzieciaki je lubią. Najwięcej rzeczy handmade dla dzieci można znaleźć na (wycięta nieoznaczona reklama pewnej porównywarki cen) i ja właśnie tam zawsze wyszukuje to, czego akurat potrzebujemy. No a jak wiadomo, przez ceneo najlepiej się szuka, bo można porównać sobie ceny :D