PDA

Zobacz pełną wersję : Leczenie uzależnień w klinice

Mirtka
15-12-14, 10:20
lekarz polecił mi taką klinikę do leczenia uzależnień - czy ktoś może powiedzieć czy warto korzystać z takiej pomocy ???
Czy ktoś z was korzystał z takiej kliniki i mu pomogli?

simian raticus
17-12-14, 13:16
Ja mam nalogow z 10 milionow!

ratun
22-12-14, 13:18
Myślę, że trzeba być wyjątkowo słabym człowiekiem, żeby z czegoś takiego korzystać

medyk
07-05-15, 09:56
Sam prowadzę od ponad 6 lat prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Logika mówi, że podobne zakłady lecznicze powstają ponieważ są potrzebne. Nie widzę różnicy w zaburzeniach krytycyzmu osób cierpiących na zaburzenia psychiczne. Czy to schizofrenia, czy depresja, czy też zespoły zależności, osoby chore maja zaburzenia spostrzegania. Niekrytyczne oceniają swoje zachowania. A trzeba pamiętać, że w przypadku uzależnień często występują również powikłania somatyczne, zespoły abstynencyjne, niekiedy zagrażające życiu. Oczywistym jest, ze na tryb leczenia stacjonarnego, z pobytem w ośrodku, powinni zdecydować się pacjenci w zaawansowanym stadium choroby lub np. ze schorzeniami współistniejącymi, lub Ci, którzy nie mogą samodzielnie odstawić środków psychoaktywnych. Takie wskazania pomoże ustalić lekarz podczas wizyty w gabinecie lub przychodni.