PDA

Zobacz pełną wersję : Na jakim parkingu w Pyrzowicach zostawić samochód

mezo
28-12-14, 16:56
No niby razem z żoną wybieramy się samolotem jedynie na weekend ale jakiś czas temu kupilem nowe autko i jednak szkoda byłoby je zostawiać na zwykłym parkingu. Kto wie czy ktoś się na nie nie pokusi.
Na jakim strzeżonym parkingu warto jest zostawić samochód ?

pepka
29-12-14, 06:13
Sama kiedyś bawiłam się w te prywatne parkingi. Obecnie zostawiam samochód na lotniskowych. Cena nie jest dużo wyższa ( często jest to po prostu kwestia tych 10 zł - czyli jak widzisz niewiele) a jednak jest o wiele wygodniej. Po pierwsze masz samochód praktycznie przy terminalu, nie trzeba dzwonić po to aby ktoś po Ciebie przyjechał i zawiózł Cię do parkingu prywatnego .Po drugie masz pewność,że nic się z autem nie stanie ( a w przypadku prywatnych parkingów tego nie masz).
Sprawdź sobie stronę lotniska w Pyrzowicach - ostatnio jak lecieliśmy stamtąd z męzem do Londynu to zarezerwowaliśmy sobie parking online ( masz wtedy jakieś 5% rabatu).

Krzysztof80
31-07-15, 09:44
No niby razem z żoną wybieramy się samolotem jedynie na weekend ale jakiś czas temu kupilem nowe autko i jednak szkoda byłoby je zostawiać na zwykłym parkingu. Kto wie czy ktoś się na nie nie pokusi.
Na jakim strzeżonym parkingu warto jest zostawić samochód ?

Ja zostawiam zawsze na parkingu. Wszystko szybko, bo niecałe 10 minut z transferem na lotnisko. Jest poczekalnia, toaleta, wifi. Sam parking jest 3 minuty od lotniska, także super sprawa. Oczywiście strzeżony. Możesz płacić kartą i dostajesz fakturę. Ja jestem bardzo zadowolony, bo wiem, że zostawiam w bezpiecznym miejscu.