PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje pozyczki przez internet na 2000 zlotych

Bylaty
29-12-14, 09:15
Potrzebuje pozyczki przez internet na 2000 zlotych - gdzie dostanę taką pożyczkę na dobrych warunkach?
Z góry dziękuję za pomoc...

Bromek4
29-12-14, 09:29
Potrzebuje pozyczki przez internet na 2000 zlotych - gdzie dostanę taką pożyczkę na dobrych warunkach?
Z góry dziękuję za pomoc...

A w pożyczkach typu provident sprawdzałeś?
przecież jest teraz cała masa takich firm, które udzielają takich pożyczek...

Bylaty
29-12-14, 09:30
A w pożyczkach typu provident sprawdzałeś?
przecież jest teraz cała masa takich firm, które udzielają takich pożyczek...

Wiem, sprawdzałem ale mają tam bardzo drogie pozyczki.
Bardziej skłaniam się ku prywatnej ofercie pożyczki - gdzie takie mogę znaleźć? one chyba będę tańsze niż takie w providencie?

Ramecki
29-12-14, 09:49
A co sądzicie o takiej ofercie (spam) ???
Maciek tutaj pozyczki nawet do 50 000 złotych, bez bik i podobno taniej - korzystał ktoś?

Bylaty
30-12-14, 08:33
A co sądzicie o takiej ofercie ???
Maciek tutaj pozyczki nawet do 50 000 złotych, bez bik i podobno taniej - korzystał ktoś?

Wyślę dzisiaj wniosek o pożyczkę na 2000 złotych i zobaczymy co mi odpowiedzą i jakie warunki zaproponują.

Ramecki
07-01-15, 09:30
Wyślę dzisiaj wniosek o pożyczkę na 2000 złotych i zobaczymy co mi odpowiedzą i jakie warunki zaproponują.

I jak wysłałeś wniosek?
Daj znać jakie warunki maja tutaj bo nie wiem czy się na to zdecydować czy może na coś innego?

Mirtka
07-01-15, 09:33
Ja czytałam o tej firmie trochę i opinie są pozytywne.
Myślę, że i pożyczkę przez internet na 2000 złotych powinni dać bez problemów jeśli dają nawet na 50 000 złotych - ja bym na Twoim miejscu wysłała wniosek, zobaczyła jakie warunki zaoferują i się zdecydowała jeśli Ci odpowiadają.
Czekanie na dużo się tutaj ni zda :)

damjanzet
14-01-15, 10:39
Złóż wniosek na (spam). Brałem kiedyś tam kredyt i jak na pożyczki online rata kredytu była niska. A teraz chyba będzie jeszcze taniej bo stopy procentowe przez RPP zostały obniżone.

livko
16-03-15, 07:53
Szukaj informacji/opinii w sieci na temat dobrych firm pożyczkowych.

ulicafinansowa
17-03-15, 15:29
Pożyczkę najlepiej brać w dużych instytucjach. Biorąc pożyczkę w banku można mieć pewność że nie trafiło się na oszusta jednak trzeba spełnić więcej warunków i formalności.

Piorycz
18-03-15, 10:35
Ja to bym skorzystał z porównywarek. Tylko w ten sposób dowiesz się gdzie dostaniesz najkorzystniejszą pożyczkę.