PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupić meble z rattanu?

Cudak
19-01-15, 08:14
Postanowiłam odświeżyć wygląd pokoju i kupić meble z rattanu, które są lżejsze i moim zdaniem ładniejsze niż normalne. Może ktoś z was wie, gdzie szukać tego typu rzeczy? Ze smutkiem muszę stwierdzić, że w sklepach meblowych nie mają zbyt dobrego wyposażenia w tym zakresie.

pepka
19-01-15, 08:51
Postanowiłam odświeżyć wygląd pokoju i kupić meble z rattanu, które są lżejsze i moim zdaniem ładniejsze niż normalne. Może ktoś z was wie, gdzie szukać tego typu rzeczy? Ze smutkiem muszę stwierdzić, że w sklepach meblowych nie mają zbyt dobrego wyposażenia w tym zakresie.

Powiem Ci,że takie mebelki czasami naprawdę fajnie prezentują się w pokojach. Na dole w salonie mam tradycyjny komplet ale już na górze w telewizorni postawiłam komplet z rattanu. Pomieszczenie nie jest duże tak więc uznałam,że nie ma sensu przytłaczać to tradycyjnymi meblami.
Zamawiałam je jakieś pół roku temu tutaj:
(spam)
Widzę obecnie,że komplet jaki kupowałam jest w promocji tak więc z jednej strony trochę szkoda,że nie poczekałam z kupnem, z drugiej meble przydały się.
Mam te:
http://www.meble.ogrodowe.net/userFiles/shop/items/img/13571/meble_technorattanowe_reno-35775-s.jpeg

2088
20-06-15, 05:36

Nie napisałęś z jakiego jesteś miasta lub czy to ma być z netu. Galeria pod wiatrakami w Słupsku (Kobylnica) jest sklep gdzie mają stylowe (rattanowe i nie tylko) meble na ciągłej wyprzedaży (rzeczywiście bardzo dobre ceny) mieli się zwinąć ze 2 lata temu a dalej przywożą towar i handlują :)

faddas
14-03-16, 11:21
Jak trwałe są takie meble?