PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie plany na walentynki 2015 ?

mezo
21-01-15, 06:53
Nie mam jeszcze pomysłu gdzie zabrać żonę na tegoroczne walentynki. W ubiegłym roku urządziliśmy sobie kilkudniowy wypad do spa w Nałęczowie. W tym roku jeszcze się nie rozglądałem. A wy?

pepka
21-01-15, 07:43
Nie mam jeszcze pomysłu gdzie zabrać żonę na tegoroczne walentynki. W ubiegłym roku urządziliśmy sobie kilkudniowy wypad do spa w Nałęczowie. W tym roku jeszcze się nie rozglądałem. A wy?
Powiem Ci, że my z męzem w zeszłym roku siedzielismy w domu... Oboje musieliśmy pracować tak więc niemożliwym było coś konkretnego zorganizować .Za to w tym roku zarezerwowalismy sobie już imprezę walentynkową.
Jedziemy do Konstancina Jeziornej do Dworu Konstancin - tutaj możesz sobie poczytać jaki pakiet walentynkowy oferują. Są tam dwa noclegi ze śniadaniami oraz impreza walentynkowa z open barem ( mąż szczerze to czeka chyba tylko na ten open bar... )
Bawiliśmy się tam na sylwestra . Bardzo nam się tam podobało tak więc w tym roku wracamy.

rusyw
25-01-15, 09:10
Jeszcze wszystko nie jest ustalone, ale planujemy wybrać się na weekend do Wrocławia. To właśnie w tym mieście się poznaliśmy, a w tym roku obchodzimy 10 rocznicę ślubu, więc fajnie będzie wrócić na stare śmieci. Wrocław to piękne i ciekawe miasto. Na pewno nie będziemy się nudzić.

Kamila Bębenek
27-01-15, 02:03
teatr! mąż nigdy na komedii nie był, nie wie co tracił, więc go wyciągam na Mayday

di90
27-01-15, 15:16
Restauracja a później w domu. ;P

Fart
28-01-15, 10:38

Jeżeli masz czas na wypad na kilka dni, to może zajrzyj na strony biur podróży, bo również one podłączyły się pod walentynki

trucicielka
28-01-15, 14:24
Widzę, że już nawet biura podróży robią co mogą by przyciągnąć klientów podczas walentynek ;). Ja raczej w żaden sposób nie celebruję tego święta, uważam, że są lepsze okazje na wspólne wyjazdy czy dawanie prezentów.

kinia25
28-01-15, 18:56
Proponuję Kaszuby, piękne miejsca oraz hotele i suuuper klimat. Warto się zastanowić ;)

wodoroscik123
03-02-15, 10:09
Teraz jest bardzo dużo ofert dla zakochanych. Proponuję Wiedeń, Budapeszt czy Pragę. O tej porze roku jest tam naprawdę bardzo ładnie.

Trebacz
04-02-15, 18:35
Wygląda zachęcająco ;) niestety, ze względu na pracę nie mogę sobie pozwolić na wyjazd, ale spędzimy miły wieczór w domu przy winku ;)

Wujo
05-02-15, 11:41
W zeszłym roku zabrałem żonę do restauracji na romantyczną kolację, ale w tym roku postanowiłem zaskoczyć ją zupełnie czymś innym: po pierwsze zamierzam przygotować cos sam w domu, bo zona długo pracuje i chcę jej zrobić niespodziankę, po drugie zamówiłem w netii neta i tv (jeszcze 200 zł dostałem na prezent z okazji walentynek) i powinna być już do tego czasu, więc obejrzymy sobie coś fajnego, a na pewno stacje sie postarają i będą nadawały coś fajnego.

Cudak
09-02-15, 06:47
A ja moją zabieram na romantyczny weekend do hotelu nad morzem. Myślę, że będzie zadowolona, szczególnie, że teraz ma nie najlepszy okres w pracy i jest zmęczona. Wybrałem hotel ze SPA, więc będzie się mogła zrelaksować.
Może pogoda nie jest zbyt zachęcająca, ale mam nadzieję, że w sobotę będzie świecić słońce, więc pójdziemy chociaż na krótki spacer na plażę, a potem może zwiedzimy okolicę. Wieczorem pewnie jakaś dobra kolacja, za to w niedzielę oddamy się zabiegom relaksującym.
Powinno być dobrze, przynajmniej taką mam nadzieję.

Maciek888
11-02-15, 10:11
A może by tak pod Kraków, ja rozważam zabranie ukochanej na walentynkową kolację,do restauracji z hotelem, piękne pokoje mają
w Chochołowym Dworze (chętnie bym pokazał który konkretnie, ale nie mogę dodawać linków w chwili obecnej :P)
Był tam ktoś? Myślicie, że się jej spodoba to miejsce? Bo o kolację jestem spokojny ;)

dambo
11-02-15, 11:07
Ja byłem w zeszłym roku w restauracji z hotelem i SPA Farmona w Krakowie, bardzo polecam :) Co prawda ceny dość wysokie, ale w końcu to walentynki :) A w tym roku myślę o przygotowaniu kolacji, ewentualnie zamówienie kateringu do domu i ogólnie romantyczny nastrój, dobre wino :) Mam nadzieję, że narzeczonej się spodoba :)

kordian
11-02-15, 12:05
Ja tak jak dambo, planuję w tym roku w domowym zaciszu spędzić walentynki. Wino, kolacja, może jakiś fajny film romantyczny. Na pewno nigdzie nie będziemy wychodzić.

Ramecki
13-02-15, 10:33
Ja polecam spędzenie Walentynek (i każdego innego weekendu) na Kaszubach. Nad jeziorem Cheb jest do wynajęcia piękny domek z kominkiem. . Byłem tam w zeszłym roku z żoną i była zachwycona. Cisza, spokój, zero telewizji, internetu. Można się zrelaksować i zapomnieć na chwilę o problemach.

Kaśka_
14-02-15, 07:16
Ja dzisiaj z mężem spędzamy Walentynki w Krakowie. Przyjechaliśmy wczoraj. Mamy w planach zwiedzanie Krakowa, spacer kładką Ojca Bernetka, mamy kłódkę, którą zamierzamy powiesić i zamknąć wspólnie :) a wieczorem pójdziemy na kolacje do restauracji Mekong w Bonarka City Center.

arekmozer
21-02-15, 10:10
Wspólny wyjazd we dwoje. Jakiś fajny hotel albo noclegi. W okolicach białobrzegów są właśnie noclegi z możliwością jazdy konnej. To jakiś pomysł na romantyczne walentynki, ale i weekend.

Werośka83
21-02-15, 18:34
A ja spędziłam walentynki z mężem w domu :) I nie żałuje! Super dzień