PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie założyć konto?

flora
26-01-15, 08:55
W jakim banku według Was teraz najlepiej założyć konto? W którym banku jest najtańsze, a w którym najlepsze? Bo pewnie jedno konto nie może być i najtańsze i najlepsze.

Ramecki
26-01-15, 08:57
konto w mBanku jest dobre, wydaje mi się, że jest najtańsze, ale czy najlepsze to nie wiem. pewnie inne konta (płatne) oferują lepszą jakość usług.

kobiplast
28-01-15, 11:30
ja polecam konto w mbanku same zalety, tylko trzeba sobie zaznaczyć przy zakładaniu konta że nie życzysz sobie reklam wysyłanych smsami

wmaszewski
28-01-15, 13:56
Od kiedy zmienili panel klienta ciężko się w czymkolwiek połapać, szczególnie gdy ma się tam jeszcze konta firmowe.

A na samym środku wstawili zdjęcie łódki...

trucicielka
28-01-15, 14:36
Mówisz o mBanku? Mi się bardzo podoba nowy wygląd panelu transakcyjnego. Różni się znacząco od poprzedniego, ale moim zdaniem jest intuicyjny.

fruitekk
06-02-15, 14:51
Każdy bank ma swoje warunki, które bardzo często ulegają zmianom. Warto wcześniej poczytać rożne opinie o kontach bankowych - zachęcam do zapoznania się z opisami w internecie - gdzie jest całkiem sporo fajnych opinii o kontach bankowych.

Lokizur
10-02-15, 08:33
Wejdź sobie na jakąś porównywarkę ofert bankowych i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Co z tego, że ja polecę Ci mój bank, skoro Tobie może nie odpowiadać, bo masz inne kryteria wyboru najlepszego banku?

Baobab
18-02-15, 12:43
Polecam Ci poszukanie artykułów o tym jakie są dobre konta bankowe, powininny przynajmniej odpowiedzieć częściowo na Twoje pytanie. Ja osobiście mam konto w Eurobanku i nie wiem czy jest najtańsze (wątpię w to), ani czy jest najlepsze, bo ważne jest to, że jest dobre dla mnie.

SebaKula
09-03-15, 12:51
konto godne polecenia - bzwbk

ulicafinansowa
12-03-15, 20:50
T-mobile konto jest najlepszą ofertą na rynku ponieważ jest całkowicie darmowe i oferuje dodatkowe udogodnienia.

porter
11-05-15, 14:41
Ja mam konto w jednym z banków i jestem bardzo z niego zadowolona. Mają dobre warunki i nigdy nie zawiodłam się na obsłudze. Wniosek można złożyć online i aktywować konto przelewem, także minimum formalności. Polecam poczytać więcej informacji na stronahc banków.

monialis321
23-06-15, 12:15
Po wstępnej analizie, wygląda na to, że można wyróżnić cztery konta: w mBanku, ING, BOŚ Banku i w BGŻ optima. Te oferty mają najlepsze warunki IMO.

dariawalasek
22-07-15, 11:36
Ja polecam konto w banku, gdzie jest darmowe, przelewy są bezpłatne, wypłacanie ze wszystkich bankomatów w Polsce też jest za darmo. Godna polecenia jest też ich aplikacja mobilna.

Deryl
21-08-15, 14:18
Niestety nie ma idealnego ,każdy ma inne wymagania jednemu potrzene są np. ekspresowe przelewy innej osobie limit kredytowy . To jest sprawa bardzo indywidualna ,aczkolwiek można ją trochę uogólnić.

ulicafinansowa
28-09-15, 09:43
Warto jest korzystać z porównywarek bo tam posortujesz sobie konta według własnych wymagań.

Luk
30-09-15, 16:32
Obecnie prawie wszystkie konta są płatne. Jak już wspomnieli poprzednicy - wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań.

Tymoteusz
26-10-15, 19:56
Wybór konta jest uzależniony do wieku i od możliwości finansowych osoby zakładającej konto. Dla studentów polecał bym konto w banku millennium, a dla osób starszych konto w Smart banku bo jest darmowe albo w ING Banku bo jest stabilne.

imiodek
07-01-16, 13:19
Zalezy tez jakie to konto chcesz założyc jezeli chodzi o konto oszczędnościowe to najlepsze obecnie jest w Orange, konto oszczednosciwe orange finance. masz 3,5 % i max 10 tys mozesz wpłacic.

misterkonefka
26-02-16, 13:29
Jest jedno konto, od bgż bnp, na którym jest oprocentowanie 4%, nazywa się ikontoaktywator, ale trzeba zapewnić stałe wpływy na rachunek. Ktoś z was korzystał?

cloker1
26-02-16, 20:58
Ja od dawna mam konto w ING Bank Śląski, zakupy w sumie za min 200 zł zapłacone kartą = brak opłat za prowadzenie konta, niestety nie można już wypłacać z każdego bankomatu bez prowizji.

polson
02-03-16, 08:40
Ciekawą ofertę ma obecnie Smart Bank. Dlaczego jest ciekawa? Ponieważ konto jest całkowicie za free. Nie wiem z czego to wynika i jak im się to opłaca, ale coś jest na rzeczy. Minusem jest to, że nie mają placówek - więc ewentualne zmiany danych na koncie czy płaty muszą być dokonywane na innych placówkach. Ale do e-płatności w zupełności wystarczy. Dobre konto ma równeiż BZ WBK. Wprawdzie jest drobna opłata, ale nie jest źle.

krystek891
03-03-16, 19:50
Ciekawą ofertę ma obecnie Smart Bank. Dlaczego jest ciekawa? Ponieważ konto jest całkowicie za free. Nie wiem z czego to wynika i jak im się to opłaca, ale coś jest na rzeczy. Minusem jest to, że nie mają placówek - więc ewentualne zmiany danych na koncie czy płaty muszą być dokonywane na innych placówkach. Ale do e-płatności w zupełności wystarczy. Dobre konto ma równeiż BZ WBK. Wprawdzie jest drobna opłata, ale nie jest źle.
Nie ogarniam troszkę Twoje postu. Ale, wytłumaczę dlaczego konto jest za 0zł, i dlaczego bank zarabia. Zarabia a dlatego, że trzymasz u nich pieniądze. Mimo tego, że są one dostępne na Twoim koncie to cały czas ktoś nimi obraca, bo bank je posiada fizycznie, jezeli chodzi o wypłaty z konto to wiadomym jest, że bank zapewne nie obraca pełną kwotą. Piszesz, że nie mają placówek, więc zmian trzeba dokonywać w innych placówkach? Pytam się jak skoro ich nie ma, wyjaśnisz? Co masz na myśli e-płatności, do tego każdy bank wystarczy. Niekoniecznie sądzę ze konto musi być darmowe ja za swoje płącę 3zł w Raiffeisen, ale bank też coś daje w zamian. Czy ktoś wgl wie do kogo należy smartbank?

katamiodu
16-05-16, 13:46
Polecam konto w BGŻ Optima. Jest połączone z lokatą i pozwala zarobić dodatkowo 50zł. Z tego co pamiętam jest też chyba bezpłatne.

ciekawskaolga
07-06-16, 17:30
Imo najlepsze konto, bo w pełni darmowe, ma Bank Smart. A jeśli chodzi o oszczędnościowe to wiem, że Millennium oferuje jakieś konto w promocji w której można premie pieniężną dostać.

Buli
08-12-16, 15:17
Ja polecam konto w ING, żadnych opłat jeżeli tylko korzystasz z karty na min. 300 zł.

Kamil Pietrzyk
16-06-17, 14:50
najlepszy variant to BZ WBK

mirek645
27-06-17, 13:04
Ja polecam mbank, moim zadaniem to najlepsze rozwiązanie

Gnix67
08-07-17, 10:01
Moim zdaniem ciekawą ofertę teraz ma Ing Bank Śląski. Jeżeli masz tam konto to łatwo zdobyć kredyt

PawelPop
17-07-18, 04:38
Obecnie m-bank jest jednym z szybciej rozwijających się banków.