PDA

Zobacz pełną wersję : Wstawienie implantów zębowych

mezo
04-02-15, 09:54
Pytanie w imieniu mojej mamy której doskwiera brak dolnej jedynki. Nie uśmiecha się i ma na tym punkcie kompleksy. Jaki może być koszt wstawienia implantu oraz w której krakowskiej przychodni stomatologicznej wykonują tego typu zabiegi?

pepka
04-02-15, 11:21
Pytanie w imieniu mojej mamy której doskwiera brak dolnej jedynki. Nie uśmiecha się i ma na tym punkcie kompleksy. Jaki może być koszt wstawienia implantu oraz w której krakowskiej przychodni stomatologicznej wykonują tego typu zabiegi?
Jest to koszt kilku tysięcy złotych. Cena jest często ustalana indywidualnie ponieważ wiele zalezy od rodzaju zęba.
Proponuję skontaktować się z tą kliniką implantologiczną - profesjonalne miejsce ( chyba najlepsze w Krakowie jeśli chodzi o implanty). Niby nie jest to mały koszt ale na dzień dzisiejszy nie ma lepszej metody na odzyskanie swojego uzębienia niż właśnie wstawienie implantu.
Jest to znacznie wygodniejsze niż korona porcelanowa oraz bardziej wytrzymałe niż kompozyt.

pola
17-02-15, 08:40
Ceny implantów mogą być różne w zależności od wielu czynników, dlatego też w celu ustalenia szczegółów, radziłabym wybrać się na konsultację do dobrego specjalisty. Ze swojej strony wspomnieć mogę tu o implantach zębów w Katowicach w klinice dr Śmigla, który jest jednym z lepszych stomatologów w kraju i któremu zdecydowanie można zaufać. Nie wzięło się to zresztą znikąd, bo z jego usług korzystało już kilku moich znajomych, a i ja zamierzam.