PDA

Zobacz pełną wersję : Jak radzicie sobie ze stresem?

TKrajewski
12-03-15, 09:07
Ostatnio żyję w ciągłym stresie, który trudno mi opanować. Jakie są Wasze metody radzenia sobie ze stresem?

Trebacz
17-03-15, 21:40
Jakaś muzyka relaksacyjna, spacer w lesie

jaquen
01-06-15, 11:55
Ja ostatnio znalazłem fajny sposób. Zapisałem się na terapię w Warszawie. To specyficzny rodzaj terapii, a głównie jest skierowana do biznesmenów. Jednak nie przeszkadza mi to, bo choć nie prowadzę własnego biznesu to i tak terapia działa cuda. Dzięki niej łatwiej mi się pozbyć stresu, łatwiej tez rozpoznać sytuacje, w których stres się pojawia i po prostu ich unikać. Wiadomo, że nie zawsze się tak da, ale jak wiem, że coś mnie zestresuje, to jakoś mogę się przygotować na to, co mnie czeka i wtedy mniej odczuwam skutki. Poznałem też wiele sposobów relaksu, dzięki czemu mogę odpoczywać bardziej efektywnie.

barso
22-09-16, 09:52
Różnych sposobów probowałem, muzyka, katowałem sie ciągle horałami gregoriańskimi, Mozartem i nic, ćwiczenia, ograniczenie kawy, noby to wszystko miało pomóc że miałem sie mniej stresować ale jednak dużo to nie dało, jak mnie przyciśnie, bo najczęściej to mi ciśnienie skacze jak w pracy się robi nieciekawie, potem wracam do domu i niestety nie umiem zostawić pracy w pracy, tylko wszystko do domu przynsozę, takze swój podły nastrój, ale odkąd odkryłem (wycięta reklama) to w takich sytuacjach się nim ratuję, jakos to mi pozwala wyluzowac i dojśc do siebie