PDA

Zobacz pełną wersję : Mitoman czy ktoś spotkał

justa1935
17-03-15, 14:04
Witam

Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś miał kiedyś do czynienia z mitomanem???
Pozdrawiam

paterpan
25-03-15, 11:08
wiele razy miałem styczność z mitomanami. ale nie wiem co ma na celu Twoje pytanie. tylko chcesz uzyskać odpowiedź "tak" albo "nie"? bo tak sformułowałaś pytanie, że innej odpowiedzi pewnie nie otrzymasz.

darekbaranski12
05-01-16, 14:02
Tak miałem taką osobę w rodzinie, potrafi opowiadać zmyślone opowiadania na różne tematy, bardzo często o samym sobie. Czasem bywa to już uciążliwe.

robdanil
07-01-16, 09:52
Owszem, miałem do czynienia z mitomanem, o którym już wcześniej mnie ktoś uprzedził. Zaskakujące jest to jak ci ludzie są wprawieni w opowiadaniu niestworzonych historii.

lejer
28-01-16, 13:54
Wiesz często są to historie, które miały miejsce, tylko zostały podkoloryzowane. Albo zdarzyło się to komuś tam komuś. zamiana na mi się zdarzyło

dorNka
17-02-16, 08:10
tak, mój brat:D
takie bajki jakie on wymyśla na temat swojej osoby... normalnie bohater domu, miliarder i dobroczyńca:D
nie moge go czasem słuchać, ostatnio powiedział ze słońce krąży w około ziemi..ja nie wiem juz czy to mitoman czy krety... :d

darius
18-08-17, 13:27
Stary temat, ale odkopie. Mam znajomego z USA, ktory czasem wpada do Polski. Opowiada zawsze wtedy, ze pracuje w ogromnej firmie i żeni sie z jakas kowbojką, ktora ma ogromne ranczo i ma zamiar wziac z nia rozwod, zeby polowa majatku byla jego... Pamietam jak opowiadal, ze jedzie do Paryża podpisac 40 milionowy kontrakt, ale jak mielismy pojsc na pizze to prosil mame o dyche na wyjscie, bo nie mial kasy.
Kiedys tez chwalil sie, ze jako wokalista byl na trasie koncertowej po Stanach... coz powiedziec, ze nigdy nie byl wybitnym wokalistą ;) Za to Mitoman jak żaden!

Magneto
26-10-17, 11:13
Możliwe, że był na trasie ale jako Mitoman?

Vivoca
04-11-17, 01:47
Mam taką koleżankę. Opowiada niestworzone historie, gdzie to ona nie była, czego nie ma - a ostatnio akurat jak wstawiła na fb zdjęcia jakiegoś egzotycznego miejsca w którym to niby właśnie jest, to tego samego dnia widziałam ją na zakupach. Nie podchodziłam, będę sobie teraz obserwować, co jeszcze wymyśli ;)

kogalia
30-01-18, 14:27
Mam taką koleżankę. Opowiada niestworzone historie, gdzie to ona nie była, czego nie ma - a ostatnio akurat jak wstawiła na fb zdjęcia jakiegoś egzotycznego miejsca w którym to niby właśnie jest, to tego samego dnia widziałam ją na zakupach. Nie podchodziłam, będę sobie teraz obserwować, co jeszcze wymyśli ;)

Bo z chorym to trzeba ostrożnie.... :)

jackowski
21-02-18, 23:26
Owszem, raz mi się zdarzyło prosto w oczy powiedzieć coś w stylu - "weź już nie wymyślaj". Skończyło się buraczaną twarzą tej osoby.

kogalia
22-02-18, 10:15
Ale mitoman nie zrozumie takiego przekazu....

jackowski
22-02-18, 10:23
No nie mówię, że zrozumiał, ale nie umiałem się powstrzymać ;)

TomaszDzak
28-02-18, 00:22
Miałem takiego znajomego.