PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawa agentury nielegalnej - zróbmy badanie statystyczne

Piotr Konrad Niżyński
17-05-15, 20:23
Prosiłbym o klikanie właściwej opcji w ankiecie, nie nadużywanie opcji 5, jeśli jest nieprawdziwa. Ciekawość socjologiczna.

Tylko osoby pełnoletnie. I bardzo proszę nie kasować tematu, nie wypowiedziałem tu chyba żadnego obraźliwego czy w inny sposób szkodliwego słowa ani zdania.

Ewentualne przypadki typu "poprzednia praca, teraz nie", "sam jestem przedsiębiorcą (i...)" to też opcja 1.
"Mam od kolegi" - to samo, co "mam od rodziny", czyli opcja 3.
Ewentualne "osoby najbliższe są w temacie, ale się w ogóle do tego nie wtrącam" to też opcja 4.

Piotr Konrad Niżyński
24-05-15, 20:24
Klikajcie śmiało, nie ignorujcie tej ankiety. Słyszałem z Policji wersję, że osób zamieszanych, tj. agentów nielegalnych różnego pochodzenia (przedsiębiorcy, rynek nieruchomości, agenci zawodowi: pracownicy firm, sklepów i instytucji), jest w Polsce z 5 mln.

-----
No nie bójcie się, teraz byłem znowu w kościele (choć nic tam nie słyszę z powodu złego słuchu i grającej tortury) i po raz n-ty ktoś kaszlał w bliskim otoczeniu, z czym już nieraz się spotkałem. Baba prosto z przodu, dziad pierwszy po prawej (natomiast bezpośrednio z tyłu i bezpośrednio po lewej nie). Taka bliskość agenta jest typowa (o kaszlaniu jest na www.nielegalnie.pl, wpis 17/08/2013 "Kilka wyjaśnień"). Mniej lub bardziej bliska styczność z agenturą (np. w pracy) zdarza się często, więc nie rozumiem, skąd ta wstrzemięźliwość przy oddawaniu głosu...