PDA

Zobacz pełną wersję : Zalogowałem się nie chcący u jakiś naciągaczy ale pobieraczek co robić?

frycek
10-06-15, 17:41
Zalogowałem się na serwisie hositingowym Dep file premium, po chwili się zorientowałem że nie ma tam innej możliwości płacenia niż kartą kredytową, bit cointami i innymi wynalazkami. chciałem się wycofać, pisałem prośbę do administracji właściwie to od wczoraj rano wysłałem im ich z 20. Tak jak piesze w warunkach umowy i nic. nic mi nie odpisują, ani nic, a konto dalej działa. Co zrobić machnąć ręka na sprawę i czekać na ponaglenia itp, czy co. To są jakieś naciągacze.

frycek
11-06-15, 09:24
PS. serwis jest angielski.

sig
11-06-15, 11:07
Absolutnie nic nie robić, a już pod żadnym względem nie płacić. Takie strony liczą na to że uda im się przestraszyć cię na tyle żebyś im zapłacił. Jak coś*przyjdzie to możesz spokojnie przenieść to do "archiwum" które masz zarówno w kliencie pocztowym (maile) jak i przed blokiem/domem (listy fizyczne), a imię jego kosz.

frycek
11-06-15, 12:12
Aha bo nie wiedziałem czy oni maja jakieś prawa do wyciągania pieniędzy, bo jak by co to wysłałem im prawie od razu po rejestracji rezygnację z usługi na maila, a wg prawa UE przysługuje mi ono 14 dni

joonek9
04-07-15, 10:06
Ignoruj tych naciadaczy, takich jak Ty jest wielu i takich serwisow tez.

maksymgora
10-07-15, 13:02
Zignoruj to.

dalmierz
11-07-15, 22:18
To naciągacze, szkoda na nich długopisu (wycięty spam), omijać szerokim łukiem.

antonis
13-10-15, 14:54
Definitywnie to naciągacze. Następnym razem radzę uważać gdzie się rejestrujemy :)

mwoleyko
03-11-15, 09:58
Nie rób nic, nie podejmuj żadnych działań, nawet nie odbieraj od nich e-maili.