PDA

Zobacz pełną wersję : Bezpieczne wakacje ze słońcem

kinia25
30-07-15, 19:41
Jak chronicie skórę przed poparzeniami i promieniowaniem UV. Ja najbardziej to mam problem z twarzą nie mogę za długo się opalać :( Znacie może jakieś dobre kosmetyki do opalania???/Coś na twarz ???

wolf
02-08-15, 23:49
Nie patrz na markę, tylko na:
- SPF (im wyższy tym lepiej, w przypadku dużej wrazliwosci na słońce SPF 50)
- składniki (najlepiej naturalne)
- w przypadku problemów skórnych na hiperalergiczność

kinia25
03-08-15, 21:19
Ja mam jasną karnacje i jak tylko wyjdę na dłużej na słońce to opalam się na czerwono a wieczorem to jest najgorzej nie idzie sie obrucic- ból nie dowytrzymania a twarz zawsze muszę przykrywac bo odrazu mnie bierze :( Czy ten na słonce SPF 50 będzie dobry???? Nie znam się za bardzo na tym:(

wolf
03-08-15, 22:39
SPF to taki wskaźnik jak bardzo skuteczny jest dany filtr, im wyżej, tym mocniej chroni przed UV. 50 to już bardzo mocny i o silniejszy raczej trudno (choć zdarzają się). Jeśli nie wystarczy, to warto konsultować z lekarzem, czy gdzieś w diecie nie znalazł się czynnik fotouczulający.

kinia25
04-08-15, 12:57
A gdzie najlepiej taki kosmetyk zakupić???? W aptece czy w sklepach też dostane??? Bo dzisiaj to dopiero są upały nie idzie nawet posiedzieć:( Właśnie schowałam się w cień:(

wolf
04-08-15, 15:07
W dowolnej drogerii lub aptece. I na pewno wyjdzie taniej niż przez internet, gdzie musiałabyś doliczyć wysyłkę.