PDA

Zobacz pełną wersję : Feromony

polson
09-09-15, 06:31
Witam. Chciałbym tutaj podyskutować o feromonach. Jakiś czas temu wyczytałem w kilku miejscach, że mogą byc bardzo skuteczne przy podrywie tak wiec zastanawiam się czy sobie ich nie sprawić. Czy ktoś z Was moze miał do czynienia z nimi? Jakie konkretnie feromony możecie mi polecić? Jest tego sporo ale mam świadomość,że wiele z nich jest jedynie wodą z dodatkiem feromonów a sam chciałbym kupić sobie jakieś porzadne, skuteczne feromony.

Julia Mroczek
18-09-15, 15:01
Jeżeli chodzi o zapachy z feromonami to chyba jest coś na rzeczy. Mówi się, że zapachy piżmowe mają w sobie coś z feromonów. Interesuje się tamatyką perfum i nawet już testowałam kilka zapachów. Wg mnie działa to na facetów. Po prostu to widać. Widać, że facet jest wyraźnie zainteresowany, spogląda zalotnie i te sprawy. Myślę, że w przypadku mężczyzn też znalazłyby się takie perfumy które są swoistymi wabikami.

polson
21-09-15, 05:12
Jeżeli chodzi o zapachy z feromonami to chyba jest coś na rzeczy. Mówi się, że zapachy piżmowe mają w sobie coś z feromonów. Interesuje się tamatyką perfum i nawet już testowałam kilka zapachów. Wg mnie działa to na facetów. Po prostu to widać. Widać, że facet jest wyraźnie zainteresowany, spogląda zalotnie i te sprawy. Myślę, że w przypadku mężczyzn też znalazłyby się takie perfumy które są swoistymi wabikami.

Zapoznałem się trochę z tematem. Na forach o feromonach polecają sobie kilka rodzajów feromonów. Pheromone essence, Love Desire, Sexual Attraction. No trochę tego jest. Pytanie tylko które kupić. Oraz jakie mają działanie. Niby w składzie jest ten androstenon oraz androsterol, które odpowiadają za powodzenie ale jakie naprawdę jest ich działanie.