PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zębami

malek8
10-09-15, 16:20
Od kilku miesięcy moje zęby są żółte. Wyglądają bardzo źle, dlatego jak najszybciej chcę coś z tym zrobić. Poradzicie coś?

Marcin Nejtar
09-12-15, 07:57
Są rózne metody wybielania, najpopularniejsze to chyba laserowe. Ja nie miałem z tym problemu, ale wiem, że kilku znajomych na to chodziło i chwaliło sobie.

D_anka
25-01-16, 14:43
Najbezpieczniej skonsultować się z dentystą - nieważne czy ostatecznie zdecydujesz się na wybielanie domowe czy w gabinecie, przed takim zabiegiem warto sprawdzić stan zębów, żeby sobie nie narobić więcej szkody niż pożytku.

lenard
07-02-16, 19:43
Dokładnie jak wyżej nikt tak nie doradzi jak stomatolog. Niektóre wybielacze strasznie niszczą szkliwo więc trzeba naprawdę się zastanowić czy warto.

Ajlar
07-04-16, 19:02
Ja zawsze zanim cokolwiek sama zrobię z zębami to idę po poradę do dentysty. Mam zaufany gabinet (nieopłacona i nieoznaczona reklama) i korzystam tylko z ich usług.

kogalia
05-02-18, 12:26
Jeśli wybielanie to wyłącznie w profesjonalnym gabinecie. Nie kupuj żadnych cudownych specyfików na necie, bo jeszcze zniszczysz szkliwo. Zawsze przerażają mnie ludzie, którzy kupuja takie cuda na chińskim alli...