PDA

Zobacz pełną wersję : Jeśli wakacje w Polsce to gdzie?

dra.ka88
21-03-16, 11:31
Nie każdy chce lub może wyjechać poza granice kraju na wakacje. Co polecacie dla tych którzy zostają w kraju?

pstyk
20-05-16, 09:40
Mazury, Bieszczady, Zakopane, Gdańsk :) Jest wiele pięknych miejsc w Polsce.

Tomasz4
08-11-16, 12:19
Znakomitą opcją są mazury. To świetna opcja aby wypocząć w pięknym środowisku, pełnym przyrody i natury. W 100 % polecam się wybrać właśnie tutaj;)

KingaBe
30-11-16, 11:16
To zależy czego oczekujesz. Masz ochotę pobyć wśród ludzi, w miejsach oblężonych przez innych turystów, z dostępem do wszystkich wygód? Czy może raczej wolisz uciec od ludzi, gdzieś gdzie nie ma zgiełku tylko cisza i spokój? Do tego oczywiście liczy się kierunek i okolica: bardziej zwiedzanie miast miasteczek czy szlaków turystycznych? Woda? Góry? Las? Jak już dokonasz wstępnej selekcji można zacząć szukać konkretów :)

majka345
01-01-17, 20:39
Ja bym wybrała klimaty mazur lub morskie. Akurat takie lubimy z dziećmi. Zawsze pakuje torbę różności i wyprawa gotowa z planem wcześniejszym. Teraz zima nie bardzo ale chyba na wiosnę zaczniemy od mazur np. weekend majowy, tylko muszę kupić jakąś pojemną torebkę. Może znajdę taką w jakimś sklepie internetowym, gdzie mam spory wybór.

Fart
17-01-17, 10:31
Jeżeli to już musi być Polska, to Karkonosze.

WalutowyInwestor
18-01-17, 21:25
Duże miasta jak Warszawa, Kraków czy Wrocław. Jest bardzo wiele atrakcji, można spędzić czas na wiele różnych sposobów.

MichałM
20-01-17, 09:22
Witam,

Ja mogę polecić Bieszczady,
naprawdę przepiękne okolice,
jako baza wypadowa jakaś kwatera przy Solinie,
i można zwiedzać.

Erozjaat
24-01-17, 14:36
Ja uwielbiam Małe Ciche - klimaty górskie oraz Wyspę Sobieszewską - klimaty morskie :D

andrewk2017
08-02-17, 12:27
Mazury, Bieszczady lub Tatry. Nad morze walą tłumy tylko za bardzo nie wiem co tam są za atrakcje poza "europejskimi cenami" .

zaremba80
11-04-17, 21:01
Jak w kraju to Kotlina Kłodzka.

Kolor
27-05-17, 15:06
Atrakcyjne są Bieszczady, Szczawnica Zakopane, Mazury, Wrocław czy nasze piękne Morze Bałtyckie i Hel

Nabank
10-06-17, 09:41
Ja tradycyjnie Bieszczady.

Kaja
10-06-17, 15:57
Nie zapominajmy również o naszych pięknych Mazurach!:p

Pausoon93
12-06-17, 14:39
Atrakcyjne są Bieszczady, Szczawnica Zakopane, Mazury, Wrocław czy nasze piękne Morze Bałtyckie i Hel
Bylam w w/w i równiez polecam :D

darius
18-08-17, 14:35
Do Pobierowa nad Morze :)!

Magneto
24-11-17, 13:47
Polskie morze albo Bieszczady. W tym roku nad Soliną pływałem na Wakeboardzie. Fajna sprawa. Szybko idzie się nauczyć i frajdy dużo z tym. Ogólnie to polecam sobie zajrzeć na internet tam jest więcej informacji i mają dodatkowo wyszukiwarkę spotów.

AnnaLis
28-01-18, 21:49
nad polskim morzem , zwłaszcza z dziećmi polecam Sianożęty , super tam jest .. mala miejscowość , fajna plaża

kogalia
30-01-18, 12:46
Na romantyczny wypad nad polskie morze polecam SOPOT - po prostu pięknie.

AnnaLis
30-01-18, 14:11
Na romantyczny wypad nad polskie morze polecam SOPOT - po prostu pięknie.
tak Sopot jest cudowny :) , ale strasznie przez to oblegany w sensie , że w sezonie robi się bardzo ciasno ( to jedyny mankament tego miejsca )

kogalia
30-01-18, 15:10
tak Sopot jest cudowny :) , ale strasznie przez to oblegany w sensie , że w sezonie robi się bardzo ciasno ( to jedyny mankament tego miejsca )

Dlatego na romantyczny wypad można się tam udać zarówno wsezonie, jak i przed/po. Wyobraź sobie niemal puste molo we wrześniu, przytulne knajpki, w których nie trzeba walczyć o miejsce, brak problemu z noclegiem, pustawe plaże. Raj na ziemi! :D

TomaszDzak
30-01-18, 18:01
Sopot poza sezonem jest piękny, szczerze polecam.

AnnaLis
30-01-18, 20:57
Sopot poza sezonem jest piękny, szczerze polecam.

poza tak , byle pogodę w miarę trafić

fitch
05-02-18, 12:49
To moze byc czesto duzym wyzwaniem.

Tatry.Girl
01-03-18, 23:13
Tylko góry. Najlepiej pod Zakopanem. Wiadomo, że Zakopane to trochę jak cyrk dla turystów, ale to jednak stolica polskich gór. Poza tym poza miasteczkiem jest tak dużo malowniczych miejsc i wiosek... góry latem i góry zimą :) Ostatnio były bardzo tanie bilety na busa właśnie do Zakopanego w internecie

A co do Sopotu... Fajnie. Morze polskie też fajne tylko kurde zimne :)

darco
12-03-18, 18:30
Polecam góry stołowe. Mniej oblegane więc i tańsze, a oferują dużo zwiedzania i piękne widoki. Ostatnio zachwycił mnie również Ojców. Tam z kolei trochę powtórki z historii.

Anastasia
17-04-18, 09:43
Bieszczady lub Mazury :)

hecate
27-08-18, 21:58
Jeśli wakacje w Polsce, to Sianożęty :) To moja ulubiona miejscowość nadmorska. Znajduje się tam resort, w którym najczęściej się zatrzymujemy. Mają i apartamenty i domki. My osobiście korzystaliśmy z obu opcji i obie bardzo nam odpowiadały :) Jest czysto, rodzinnie i spokojnie. Resort znajduje się blisko plaży, co tylko umila wypoczynek ;)

kooka
08-08-19, 08:51
w Polsce warto udać się na Jurę Krakowsko-Częstochowską :) super widoki, jaskienie i pyszny wędzony pstrąg w Ojcowskim Parku

zofialipska
13-08-19, 15:00
Zdecydowanie polecam pojechać do Krakowa, zwłaszcza jeśli ktoś wybiera się w Jurę Krakowsko-Częstochowską. A w Krakowie zwiedzanie tylko z profesjonalnym przewodnikiem https://www.krakkos.pl/

gadzinka
14-12-19, 15:26
Witam wszystkich serdecznie

Wirek
07-02-20, 12:29
Moje ulubione miejscówki w Polsce to Jura Krakowsko-Częstochowska, Pieniny oraz Bieszczady. Ale jak Polska długa i szeroka każdy znajdzie coś dla siebie.

zefir
24-12-20, 13:49
Jak wakacje w polsce to w Warszawie się duużo dzieje, wtedy polecam wpaśc do hostingwarsaw.com mają pokoje do wynajęcia na noce w samym centrum miasta w fajnych spokojnych lokalizacjach i z tamtąd zwiedzać sobie dookoła, dużo atrakcji kulturalnych, klubów parków i natury w środku europejskiej stolicy. bardzo fajne miejsce zwłaszcza żeby wpaść z dziewczyną czy chłopakiem na wyjazd.