PDA

Zobacz pełną wersję : Jeśli wakacje w Polsce to gdzie?

dra.ka88
21-03-16, 11:31
Nie każdy chce lub może wyjechać poza granice kraju na wakacje. Co polecacie dla tych którzy zostają w kraju?

pstyk
20-05-16, 09:40
Mazury, Bieszczady, Zakopane, Gdańsk :) Jest wiele pięknych miejsc w Polsce.

Tomasz4
08-11-16, 12:19
Znakomitą opcją są mazury. To świetna opcja aby wypocząć w pięknym środowisku, pełnym przyrody i natury. W 100 % polecam się wybrać właśnie tutaj;)

KingaBe
30-11-16, 11:16
To zależy czego oczekujesz. Masz ochotę pobyć wśród ludzi, w miejsach oblężonych przez innych turystów, z dostępem do wszystkich wygód? Czy może raczej wolisz uciec od ludzi, gdzieś gdzie nie ma zgiełku tylko cisza i spokój? Do tego oczywiście liczy się kierunek i okolica: bardziej zwiedzanie miast miasteczek czy szlaków turystycznych? Woda? Góry? Las? Jak już dokonasz wstępnej selekcji można zacząć szukać konkretów :)

majka345
01-01-17, 20:39
Ja bym wybrała klimaty mazur lub morskie. Akurat takie lubimy z dziećmi. Zawsze pakuje torbę różności i wyprawa gotowa z planem wcześniejszym. Teraz zima nie bardzo ale chyba na wiosnę zaczniemy od mazur np. weekend majowy, tylko muszę kupić jakąś pojemną torebkę. Może znajdę taką w jakimś sklepie internetowym, gdzie mam spory wybór.

Fart
17-01-17, 10:31
Jeżeli to już musi być Polska, to Karkonosze.

WalutowyInwestor
18-01-17, 21:25
Duże miasta jak Warszawa, Kraków czy Wrocław. Jest bardzo wiele atrakcji, można spędzić czas na wiele różnych sposobów.

MichałM
20-01-17, 09:22
Witam,

Ja mogę polecić Bieszczady,
naprawdę przepiękne okolice,
jako baza wypadowa jakaś kwatera przy Solinie,
i można zwiedzać.

Erozjaat
24-01-17, 14:36
Ja uwielbiam Małe Ciche - klimaty górskie oraz Wyspę Sobieszewską - klimaty morskie :D

andrewk2017
08-02-17, 12:27
Mazury, Bieszczady lub Tatry. Nad morze walą tłumy tylko za bardzo nie wiem co tam są za atrakcje poza "europejskimi cenami" .

zaremba80
11-04-17, 21:01
Jak w kraju to Kotlina Kłodzka.

Kolor
27-05-17, 15:06
Atrakcyjne są Bieszczady, Szczawnica Zakopane, Mazury, Wrocław czy nasze piękne Morze Bałtyckie i Hel

Nabank
10-06-17, 09:41
Ja tradycyjnie Bieszczady.

Kaja
10-06-17, 15:57
Nie zapominajmy również o naszych pięknych Mazurach!:p

Pausoon93
12-06-17, 14:39
Atrakcyjne są Bieszczady, Szczawnica Zakopane, Mazury, Wrocław czy nasze piękne Morze Bałtyckie i Hel
Bylam w w/w i równiez polecam :D

darius
18-08-17, 14:35
Do Pobierowa nad Morze :)!

Magneto
24-11-17, 13:47
Polskie morze albo Bieszczady. W tym roku nad Soliną pływałem na Wakeboardzie. Fajna sprawa. Szybko idzie się nauczyć i frajdy dużo z tym. Ogólnie to polecam sobie zajrzeć na internet tam jest więcej informacji i mają dodatkowo wyszukiwarkę spotów.

AnnaLis
28-01-18, 21:49
nad polskim morzem , zwłaszcza z dziećmi polecam Sianożęty , super tam jest .. mala miejscowość , fajna plaża

kogalia
30-01-18, 12:46
Na romantyczny wypad nad polskie morze polecam SOPOT - po prostu pięknie.

AnnaLis
30-01-18, 14:11
Na romantyczny wypad nad polskie morze polecam SOPOT - po prostu pięknie.
tak Sopot jest cudowny :) , ale strasznie przez to oblegany w sensie , że w sezonie robi się bardzo ciasno ( to jedyny mankament tego miejsca )

kogalia
30-01-18, 15:10
tak Sopot jest cudowny :) , ale strasznie przez to oblegany w sensie , że w sezonie robi się bardzo ciasno ( to jedyny mankament tego miejsca )

Dlatego na romantyczny wypad można się tam udać zarówno wsezonie, jak i przed/po. Wyobraź sobie niemal puste molo we wrześniu, przytulne knajpki, w których nie trzeba walczyć o miejsce, brak problemu z noclegiem, pustawe plaże. Raj na ziemi! :D

TomaszDzak
30-01-18, 18:01
Sopot poza sezonem jest piękny, szczerze polecam.

AnnaLis
30-01-18, 20:57
Sopot poza sezonem jest piękny, szczerze polecam.

poza tak , byle pogodę w miarę trafić

fitch
05-02-18, 12:49
To moze byc czesto duzym wyzwaniem.

Tatry.Girl
01-03-18, 23:13
Tylko góry. Najlepiej pod Zakopanem. Wiadomo, że Zakopane to trochę jak cyrk dla turystów, ale to jednak stolica polskich gór. Poza tym poza miasteczkiem jest tak dużo malowniczych miejsc i wiosek... góry latem i góry zimą :) Ostatnio były bardzo tanie bilety na busa właśnie do Zakopanego w internecie

A co do Sopotu... Fajnie. Morze polskie też fajne tylko kurde zimne :)

darco
12-03-18, 18:30
Polecam góry stołowe. Mniej oblegane więc i tańsze, a oferują dużo zwiedzania i piękne widoki. Ostatnio zachwycił mnie również Ojców. Tam z kolei trochę powtórki z historii.

Anastasia
17-04-18, 09:43
Bieszczady lub Mazury :)

hecate
27-08-18, 21:58
Jeśli wakacje w Polsce, to Sianożęty :) To moja ulubiona miejscowość nadmorska. Znajduje się tam resort, w którym najczęściej się zatrzymujemy. Mają i apartamenty i domki. My osobiście korzystaliśmy z obu opcji i obie bardzo nam odpowiadały :) Jest czysto, rodzinnie i spokojnie. Resort znajduje się blisko plaży, co tylko umila wypoczynek ;)

kooka
08-08-19, 08:51
w Polsce warto udać się na Jurę Krakowsko-Częstochowską :) super widoki, jaskienie i pyszny wędzony pstrąg w Ojcowskim Parku

zofialipska
13-08-19, 15:00
Zdecydowanie polecam pojechać do Krakowa, zwłaszcza jeśli ktoś wybiera się w Jurę Krakowsko-Częstochowską. A w Krakowie zwiedzanie tylko z profesjonalnym przewodnikiem https://www.krakkos.pl/

gadzinka
14-12-19, 15:26
Witam wszystkich serdecznie

Wirek
07-02-20, 12:29
Moje ulubione miejscówki w Polsce to Jura Krakowsko-Częstochowska, Pieniny oraz Bieszczady. Ale jak Polska długa i szeroka każdy znajdzie coś dla siebie.

zefir
24-12-20, 13:49
Jak wakacje w polsce to w Warszawie się duużo dzieje, wtedy polecam wpaśc do hostingwarsaw.com mają pokoje do wynajęcia na noce w samym centrum miasta w fajnych spokojnych lokalizacjach i z tamtąd zwiedzać sobie dookoła, dużo atrakcji kulturalnych, klubów parków i natury w środku europejskiej stolicy. bardzo fajne miejsce zwłaszcza żeby wpaść z dziewczyną czy chłopakiem na wyjazd.

likoo
11-04-21, 16:27
mazury morze góry bieszczady, jest tak wiele miejsc w polsce ze mozna jezdzić co tydzień :)

Agnieszkaxd
29-05-21, 10:35
Jak dla mnie najlepiej jest postawić na pokoje hel w https://piesmorski.pl/ . Jest to najlepsze miejsce by spędzić świetnie czas z rodziną i odpocząć. Do centrum Helu jest bardzo blisko, więc warto wybrać ten pensjonat

misha
24-07-21, 12:21
W sumie trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ mamy wiele pięknych klimatycznych miejsc, gdzie warto się wybrać. Ja przykładowo powoli szykuje się do Pogorzelicy. Znajomy polecił mi to miejsce mówiąc, że jest tam ładnie i całkiem spokojnie. Nawet polecił mi super SPA (https://www.sandraspa.pl/spa/) hotel Sandra. Także szykują się udane wakacje.

bain
25-07-21, 15:48
My lubimy klasyczny wypoczynek nad jeziorem w domkach. Jeździmy zatem rodzinnie do ośrodka Riviera w Krasnem. To miejsce pod Lublinem, które jest bardzo fajnie zorganizowane. Atrakcje dla siebie znajdzie tam każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas lub po prostu odpoczynek na plaży, czy na spacerach w lesie. Ja uwielbiam kąpiele w jeziorze, a tam jest czysta woda, więc pływa się jeszcze przyjemnej :). Cenowo się opłaca, polecam gorąco.